м. Київ, тел/факс (044)576-67-70

Педрада "Аналіз діяльності закладу освіти
щодо реалізації освітянських завдань
в умовах воєнного стану", 24.01.2023

Результати вибору і замовлення посібників для  здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 роках
(1, 7 класи) на 2024-2025 н.р.

Фестиваль показових уроків педагогічних працівників
 2022/2023 н.р.  2021/2022 н.р.

Районний вебінар
"Ефективні форми та методи роботи вчителя
під час воєнного стану"

Атестація_Положення_(Наказ МОН від 01.09.2022 №805)

Сертифікація - альтернатива атестації педагогічних працівників

Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників (Постанова КабМіну України від 21.08.2019р., №800)

З січня 2020 року педагогічні працівники самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації.

У п.14 Постанови зазначено, що кожен педагогічний і науково-педагогічний працівник закладу загальної середньої освіти зобов'язаний підвищувати кваліфікацію обсягом не менше 30 годин.

Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
Лист МОН № 1/9-141 від 04.03.20 року )

Навчальні матеріали для дистанційного навчання

Для організації дистанційної комунікації учасників освітнього процесу педагогами навчального закладу використовувались інструменти онлайн-спілкування та електронні ресурси й веб-сервіси в синхронному та асинхронному режимі,  веб-ресурси, розроблені вчителями, практикувались індивідуальні консультації та самостійне опрацьовування навчального матеріалу.

Ознайомитись з добіркою методичних розробок вчителів

Поради практичного психолога

Профорієнтаційний тест для випускників

Адреса для звернень: Lesena_21@ukr.net

Організація навчання в період призупинення освітнього процесу

Вчителі та учні зможуть безкоштовно користуватися додатковими інструментами для дистанційного навчання, зокрема преміум-функціями Hangouts Meet (відео зв'язок та відео конференції).

Cтворення дидактичних матеріалів за допомогою веб-сервісу LearningApps

Інструкція по користуванню Google meet

Чотири сервіси, які допоможуть організувати дистанційне навчання

Дистанційна освіта: можливості для дітей та вчителів

Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів

Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» – E-SCHOOL.net.ua— сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів з уроками та методичними матеріалами, що відповідають державній програмі.
Урок складається з відео, конспекту з основними питаннями теорії, завданнями, схемами і картами, тестових завдань для самоперевірки.
Уроки розроблені за принципом мікронавчання - важлива інформація викладена стисло, зрозуміло і в цікавій формі.

Навчальні заняття із застосуванням технологій
дистанційного навчання

відбуваються за розкладом

Навчальні матеріали за предметами для кожного класу