116 річниця з Дня народження К.К.Рокоссовського

Традиційно у грудні в школі відбуваються заходи, присвячені Дню народження К.К.Рокоссовського.

Протягом тижня в класних колективах відбулися виховні години «Від солдата до Маршала». Старшокласники переглянули документальний фільм «К.К.Рокоссовський», а учні середньої школи ознайомилися зі сторінками життя  та бойового шляху Двічі Героя Радянського Союзу, Маршала Польщі, під час екскурсії у шкільному музеї.

21.12.12 відбулися Уроки мужності для учнів 9-х-11-х класів, в яких взяли участь Ніколаєнко М.О., голова Ради ветеранів «Дарниця-1», Демонтович В.Ю., ветеран праці, ветеран «КРЗ», Мартиш В.І., заступник голови Української спілки в'язнів – жертв нацизма.

Для ветеранів та учасників ВВв, учнів 7-х-11-х класів театральна студія «Асорті» підготувала виставу «Мишине кохання», за мотивами трагедії У.Шекспіра «Ромео та Джульєтта».

Posted on 28 Dec 2012 by admin