Екскурсія до дендропарку «Олександрія»

18 жовтня учні 7А та 7Б класів (кл. кер. Журба А.О. та Долгополова Н.В.) відвідали дендропарк «Олександрія» у м. Біла Церква. Цей парк вразив дітей гармонійним поєднанням творінь природи і рук людських: поляна з віковим дубом-господарем плавно переходить в квіткові клумби; зарослі екзотичних рослин поступаються майданчику з колонадою «Луна», що має унікальні акустичні особливості; струмочки з водоспадами в ярах впадають в озера з лебедями і качками.. Паркові споруди в комплексі з дивовижним рельєфом створюють незабутні враження і бажання знов і знов повертатися в «Олександрію».

Інтелект-турнір

18 жовтня на базі гімназії № 261 проведено районний етап міського конкурсу-гри «Інтелект-турнір» серед учнів 13-16 років загальноосвітніх навчальних закладів. Свої інтелектуальні здібності демонстрували команди старшокласників з 25 навчальних закладів району.

5 команд, які посіли призові місця, отримали путівку на міський етап конкурсу. Серед них і наша збірна 8-10-х класів.

-         І місце - СШ № 105;

-         ІІ місце - ліцей «Наукова зміна»;

-         ІІІ місце - СШ № 255, СШ № 291, гімназія № 267.

Так тримати! Готуємось до міського етапу!

Співпраця з КП «Київкомунсервісом»

17 та 18 жовтня у рамках співпраці Дарницького районного управління освіти і науки та Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) у навчальному закладі відбулися інтерактивні уроки «Збереження біорізноманіття» (1-4класи) та «Роздільний збір відходів» (9-11класи). Обрані теми відповідали віковим особливостям учнів. Було підібрано цікавий інформаційний матеріал у цифрах та фактах. Для старшокласників вдало обрана форма діалогу, тренінгу.

Екскурсія до м. Козельця та м. Чернігова

12 жовтня відбулась екскурсія до м. Козельця та м. Чернігова. Учні 6-Б та 8-А класів (кл. керівники Якуб О.В. та Герасім Н.А.) змогли побачити всю велич та красу сучасного Чернігова, розташованого серед мальовничих пейзажів ріки Десна. Мотиви теперішнього міста унікально сполучаються з древніми архітектурними пам'ятниками. Особливо це стосується його історичної частини, яку називають "Вал". Тут є тінисті парки, білосніжні церкви і золоті куполи. Прекрасні музеї і дванадцять гармат, які були подаровані місту Петром І.

День українського козацтва

Напередодні Дня українського козацтва  в кожному учнівському колективі відбулася виховна година «Козацькому роду нема переводу».

11 жовтня вперше збірна учнів 9-11 класів (кер. Петрик Г.Д., Башмаков М.С.) брала участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), за що й отримала подяку від Національної Ради козаків України за активну участь у відродженні козацького народу України та гідний  вклад у співпрацю козаків –слов’ян «Єднаймося браття для кращого життя нашого народу». Фотозвіт

10 жовтня у рамках роботи військово-історичного гуртка та відпрацювання практичної частини предмету «Захист Вітчизни» для учнів 10-11класів проведено заняття з кульової стрільби (кер. Петрик Г.Д., Башмаков М.С.).

На районну виставку – конкурсу дитячого малюнка «Лише козак стоїть й понині на нашій славній Україні» свої роботи представили Шемет Ольга (6-Бклас) та Чеботар Наталія (11-Б клас).

Вітаємо з Днем вачителя!

4 жовтня в святково прикрашеній школі учні поздоровляли вчителів з професійним святом. Особливим сюрпризом був святковий концерт, на якому пролунали теплі привітання та побажання від учнів батьків.

Переглянути відео

Місячник правових знань та профілактики правопорушень

Протягом жовтня (за окремим планом) у школі проходить Місячник правових знань та профілактики правопорушень.

Оперуповноваженим ВКМСД Дарницького РУ ГУ МВС України у м.Києві Гарбарчуком П.М. проведена профілактична робота з учнями 8-11-х класів щодо куріння у громадських місцях.

У своєму «Листі міліціонеру» (у рамках Всеукраїнської просвітницької акції) учень 3-А класу Вольф Олександр представив свої уявлення про міліцію, про її нелегку працю щодо запобігання злочинам.

У Дарницькому районі відбулися 2 творчих конкурси, на які були представлені роботи наших учнів 9-11 класів: «Кращий твір на правову тематику» та «Права дітей» (кер. Клименко Н.П. та Петрик Г.Д.).

3 жовтня учні 10-А класу (кер.Копилова С.В.) ознайомилися з роботою Дарницького РАГСУ (як підрозділу Управління юстиції), отримали інформацію, мали змогу задати питання.

11 жовтня збірна 6-7 класів посіла V місце у районному етапі міської інтелектуальної гри «Юніор-турнір» (кер.Копилова С.В.).

Місячник використання газу у побуті

Традиційно у жовтні відбувається Місячник безпечного використання газу у побуті.

У рамках цього місячника відбулися певні заходи, а саме: конкурс дитячих малюнків «Газ у побуті очима дітей. Газ-друг. Газ-ворог», рольові ігри «Якщо ти один вдома. Небезпечний газ» та «Перша допомога при отруєнні газом», відкритий урок у 3-Б класі (кер. Бритвак Ю.В.) «Газ у побуті», бесіди та години спілкування з учнями 1-11-х класів та ін.

На районний конкурс дитячих малюнків «Пожежна безпека очима дітей» було надіслано роботи Палієнко Дар’ї та Савіної Маргарити (7-А), Ласкаревського Дмитра (3-В) та колективу учнів та батьків 1-Г класу.