Конкурс «105 має таланти – 2014»

Нарешті відбувся довгоочікуваний конкурс «105 має таланти» серед учнів 5-11-х класів. Нові відкриття! Нові враження! Нові таланти! Нові симпатії! Переможцями в номінаціях стали: Детальніше ...  

 

Вітаємо переможця!

14 лютого 2015 року в приміщенні Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. У змаганнях взяли участь 566 учнів.

Вітаємо Акішева Володимира, учня 9-А класу (вч. Петрик Г.Д.), який увійшов до складу команди м.Києва для участі у наступному етапі. 

Бажаємо подальших успіхів та звершень!

Міжнародний день рідної мови

З 17 по 20 лютого відбулися заходи з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня рідної мови: виховні години “У мові моїй краса і неповторність” в 1-11-х класах (кл.кер.), конкурс “Читців поезії Лесі Українки “О слово, чому ти не твердая криця?” (10 кл., вч.Чайка В.М.), твір-роздум “Я і українська мова” (8кл., вч.Каленіча Л.А.), відкрито тематичну полицю в кабінеті української мови “Багатомовні словники іноземними мовами” (вч.Сизюк Л.М.) та книжкову виставку в шкільній бібліотеці “Скарбниця слова українського”. За ініціативи учнівського самоврядування розпочато акцію “Подари книгу в бібліотеку”.

Декада антиалкогольної, антитютюнової, антинаркотичної “Здоровий спосіб життя. Все у твоїх руках! ”

Традиційно на початку лютого проводимо Декаду антиалкогольної, антитютюнової, антинаркотичної пропаганди. Детальніше ...

 

Акція «Збери сміття - Здай – Врятуй життя»

За ініціативи учнівського самоврядування в школі протягом лютого відбувається акція по збору макулатури «Збери сміття - Здай – Врятуй життя». Ми приєдналися до змагання по збору макулатури серед освітніх закладів м.Києва, кошти будуть спрямовані на допомогу учасникам АТО. Організаторами змагання є Громадська організація «Київська міська спілка ветеранів АТО», що створена ветеранами 12-го Батальйону територіальної оборони Києва. Вказана акція має на меті не лише підтримку учасників та ветеранів АТО, а й зміцнення серед молоді патріотизму, виховання наступних якостей: чуйність, взаємодопомога, колективна та індивідуальна відповідальність за долю країни. Крім цього, акція матиме екологічну складову: утилізація та переробка вторинної целюлозної сировини.

День Святого Валентина. День дружби.  

Дружба — це достатку річ,
сварка — ворогові свято.
Друзів сто — і мало їх.
Ворог — і один — багато.

Д. Білоус

«У будинку людського щастя дружба зводить стіни, а любов утворює купол». У цих словах К. Пруткова образно визначена роль дружби в людських стосунках. Звичайно, час вносить свої корективи, але такі поняття, як дружба, любов завжди залишатимуться найвищими цінностями. Вони являють собою якийсь таємничий процес, який неможливо запрограмувати, наповнюють життя радістю спілкування, взаєморозуміння, емоційно збагачують його. Напередодні 14 лютого учні святково прибрали класні кімнати, випустили тематичні стіннівки, підготували та надсилали один одному «валентинки», говорили приємні слова, дарували невеличкі подарунки. Серед «родзинок» цього дня такі заходи: Свято-вікторина «День Св. Валентина» у 6-А класі, виховний захід у 5-Б «Справжня дружба на роки», гра «Таємний друг» у 11-Б та інш.

Снігові баталії

05 лютого на шкільному подвір’ї був проведений трудовий десант "Снігові баталії". Хлопці 7-А, 7-Б, 10-А, 10-Б та 11-Б класів разом із учителем трудового навчання Злуніциним О.В. прибирали територію від снігу.

 

 

 

Акція «Годівничка»

Морозна зима. Птахи, які залишились зимувати, потребують неабиякої допомоги в таку погоду. В нашій школі в цей час відбуваються акції «Годівничка» та «Нагодуймо птахів».

.  

Міжнародний День безпеки Інтернету

10 лютого- Міжнародний День безпеки Інтернету, який був започаткований Европейською комісією в 2004 році. Головним координатором Міжнародного Дня безпеки Інтернету в світі стала некомерційна організація Insafe (EuropeanSaferInternetNetwork), до складу якої входять національні організації, які створені при участі Еврокомісії. Основне завдання Insafe - це підтримка громадян в безпечному, етичному і ефективному використанню Інтернету.

 Цьогоріч це поняття стає дедалі актуальнішим, коли в світі існують інформаційні війни і дуже важко розрізнити де правда, а де дезінформація. І як від цього вберегти підростаюче покоління. В цей день на перервах у шкільному холі було організовано перегляд вілеороліків та презентації з інформатики учнів 8-9 класів, виконаних в рамках проекту «Безпека в Інтернеті». Учні 9-А класу продемонстрували свої знання щодо можливих загроз в мережі, способах захисту та  етикету в Інтернеті на відкритому уроці «Суд над вірусом» (вч. Жданова Т.М.).

Вітаємо!

4 та 5 лютого було проведено І та ІІ відбіркові етапи гри для школярів м. Києва «Інтелект-турнір», в яких брали участь команди з різних районів міста. Команда нашої школи (кер. Копилова С.В.) зайняла почесне IX місце серед 20 команд, але за кількістю балів до фіналу проекту не пройшла.

Бажаємо їм інтелектуального натхнення та подальших перемог!  

Вже традиційно, напередодні новорічних свят, Громадська організація «Столичні ініціативи» організовує проведення в столиці масштабного Всеукраїнського Фестивалю Святого Миколая, метою якого є піднесення дитячої творчості та розвиток талантів дітей України.

В рамках Фестивалю було проведено конкурс новорічних букетів «Збережи ялинку». В номінації «Ялинкова прикраса» ІІІ місце посіла учениця 5-В класу Медвєдєва Емілія (кер. Філоненко К.В.).

Вітаємо!!! Бажаємо  натхнення, здійснення творчих мрій!

Районний семінар голів МО української мови та класних керівників

02 лютого у рамках підготовки до Міжнародного дня рідної мови на базі навчального закладу відбувся семінар для голів методичних об’єднань вчителів української мови та літератури, класних керівників. З привітанням до учасників семінару звернулася начальник відділу виховної роботи Дарницького РУО Река А.Д.  В роботі семінару взяли участь методисти Дарницького науково-методичного центру Демченко А.М. та Коваленко Г.П., президент Асоціації «Спадщина України», керівник і автор навчально-методичного комплексу «Великий світ маленької дитини Квасниця І.Ю. Учасникам семінару було запропоновано методичні матеріали для виховного заходу «Уроку миру, добра та злагоди в Україні».

 

Відкритий урок

Другий семестр в школі розпочався Фестивалем педагогічних ідей "Відкритий урок". Під час цього заходу молоді спеціалісти, які в цьому навчальному році вперше розпочали свою пелагогічну діяльність, мають можливість побувати на уроках, у творчих лабораторіях вчителів зі стажем, які презентують свою педагогічну майстерність, високий рівень знань методики викладання власного предмета, дидактичних, педагогічних вимог до етапу мотивації навчання, володіння інформаційно-комунікаційними технологіями.  Фестиваль триватиме до кінця лютого. 

З Новим роком!


 

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Next >>

Content Management Powered by CuteNews