Предметний тиждень

З 12  по 17 жовтня в нашій школі відбувся предметний тиждень з математики, інформатики та фізики. Вчителями-предметниками були проведені цікаві та змістовні позакласні заходи:

КВК з математики в 5-6 класах (вч. Стеценко Олена Семенівна); Конференція «Безпека в Інтернеті» в 11-х класах (вч. Жданова Тетяна Миколаївна); Брейн-ринг в 6 класах (вч. Жданова Тетяна Миколаївна); Математики України в 7-х класах (вч. Ус Ірина Володимирівна).

В  рамках предметного тижня в школі  проводився конкурс стіннівок.  В конкурсі  взяли участь  учні  5 – 10  класів.

День захисника Вітчизни та Свято Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня Україна святкує День захисника Вітчизни та Свято Покрови Пресвятої Богородиці. Багато століть цей день відзначається як День українського козацтва. Сьогоднішнє свято – свято тих, хто захищає нашу Батьківщину, наші домівки! Як сказав наш Президент: «Це свято всіх, хто любить Україну, свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони України».

І учні, і вчителі готувалися до свята старанно й відповідально. Свято доручили провести учням 6-Б класу (класний керівник Самарська Вікторія Юріївна). І ось 15 жовтня у прикрашеній національною символікою актовій залі відбулося справжнє театралізоване дійство на честь українського козацтва під назвою «Україна – козацька держава».

Екскурсія до поштового відділення Київ-096

8 жовтня, до Всесвітнього дня пошти, учні 4-Г класу (вч.Савуляк Т.В.) вирушили на екскурсію на пошту, де ознайомилися з основними правилами листування, вимогами до написання адреси на поштовому конверті, познайомилися з цікавими фактами виникнення філателії, дізналися про способи доставки кореспонденції та про деякі технологічні процеси, про роботу поштовиків на виробничих ділянках.

Вітання з Днем учителя

Осінній місячник з благоустрою та озеленення розпочато!

25 вересня відбувся шкільний суботник. Учні разом із вчителями прибирали шкільне подвір’я та прилеглу  територію від сухого листя та трави.

Олександр Кошиця – чарівник української пісні (140 років з дня народження)

Ім’я Олександра Кошиця (1875–1944) — великого українського хорового диригента, визначного композитора і вченого-етнографа, талановитого педагога — десятки років було в Україні під суворою забороною.  Якщо деякі неперевершені обробки українських народних пісень і виконувалися, то ім’я їх автора не називалося. Його ж власні пречудові світські та духовні твори не звучали взагалі.

Нині, коли Україна здобула незалежність, до неї поступово повертаються імена десятків, сотень славних синів і дочок нашого народу, їхній музичний, літературний, образотворчий і науково-технічнийдоробок. Такий час настав і для імені славетного Олександра Кошиця та його творів.

…Коли Україна конала в муках, наша велика чарівниця пісня, пісня благовісниця на повний голос лунала над світом у виконанні Української республіканської капели, а пізніше — Українського національного хору під орудою Олександра Кошиця і несла людям радість пізнання нового, невідомого для них хорового мистецтва та його геніального творця — українського народу, а відтак і самої новонародженої державиУкраїни, існування якої сотні років було покрите мороком невідомості.

(Михайло Головащенко)

Загальноміська благодійна акція «Діти Києва – дітям зі Сходу України!»

Шановні учні, батьки, педагоги!

Із початком 2015-2016 навчального року в столиці продовжується загальноміська благодійна акція «Діти Києва – дітям зі Сходу України!», започаткована Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Києва, педагогічною, батьківською та учнівською громадськістю, волонтерами громадської організації «Коло. Медіа». Також запропоновано розпочати реалізацію проекту «З Луганщиною разом!»

Просимо прийняти участь у благодійній акції та підтримати проект.

28.09.15, в понеділок, чекаємо від вас навчальну та художню дитячу літературу, канцелярське приладдя.

З повагою,

Адміністрація школи, БК, УР

Несподівані хвилюючі зустріч

Завжди приємно зустрічатися зі своїми випускниками. Але цей вересень подарував зустрічі не просто з випускниками школи, а з учасниками АТО. В гостях побували Кошевець Олексій, заступник командира батальйону ОП «Свята Марія», та Шавро Сергій, офіцер 12 ОТПБ в складі 26АБ.  Спогади. Слова підтримки. Сподівання.

Благодійна акція “Допоможи хворій дитині”

У рамках Місячника «Ти єдина, Україно! Ти у всіх у нас одна!» протягом двох перших тижнів вересня місяця за ініціативи учнівського самоврядування  у спеціалізованій школі проходила благодійна акція «Допоможи хворій дитині». До участі долучилися учнішколи, педагоги та батьки.  Завдяки небайдужості оточуючих, нам вдалося зібрати 16 тисяч 360 гривень на лікування хворого учня 4-Б класу Сорокопуда Назара. У червні місяці ми також усі разом допомогли оплатити курс лікування дитини (12 180 гривень).

Дякуємо усім, хто допомогає!