Благодійна акція В єдності наша сила!


У рамках благодійної акції В єдності наша сила! учні (1-11-х класів), педагоги, батьки долучилися до збору продуктів харчування, засобів гігієни, медичних засобів для військових ЗСУ. Школярі виготовляли власноруч обереги, створювали малюнки, писали листи. Дитячі роботи мали такі гасла: Навчаємося і працюємо на ПЕРЕМОГУ, Разом до Перемоги!, Шлях до ПЕРЕМОГИ 🇺🇦, Наближаємо Перемогу!, Шлях до Перемоги!, Повертайтесь живими додому, Дорога добра.

Всесвітній день охорони праці

28 квітня здобувачі освіти СШ 105 стали учасниками різноманітних заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці.


28 квітня в 6-Б класі відбувся показовий урок до Дня охорони праці Безпечне та здорове середовище як основний принцип і основне правило у світі праці (класний керівник Балидіна Я. С). Основою онлайн-уроку стала презентація, яка була насичена цікавими завданнями, проблемними питаннями та головоломками. Увесь матеріал уроку спонукав дітей проявити кмітливість та допитливість. Підсумком уроку стало складання учнями памʼятки правил поведінки в школі.

ВАЖЛИВО, що діти дійшли висновку, що безпека залежить від кожного ОСОБИСТО, а життя та здоров'я - найцінніший скарб людини.

26 квітня День пам'яті про Чорнобильську катастрофу

26 квітня відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.
В цей день закладі освіти відбулися години спілкування Дзвони Чорнобиля (1-11 класи), учнями 11 класів підготовлено і проведено в класних колективах лекторій Пам'ятаймо.
В пам'ять про саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії, на шкільному подвір'ї було висаджено алею чорнобривців.

День цивільного захисту

В умовах воєнного стану особливо актуальними стали питання, що стосуються цивільного захисту. Кожен повинен бути готовим до різних ситуацій, які можуть складатися. З цією метою, відповідно до плану роботи, в закладі 13 квітня було проведено День цивільного захисту. Цьому передувала спільна робота щодо підготовки відповідної документації, складання плану, підбору відповідної наочності та демонстраційних матеріалів.

Мінна безпека: Важливі знання, які рятують життя

Після повномасштабного вторгнення Російської федерації в Україну 24 лютого 2022 року проблема мін і вибухонебезпечних залишків війни набула особливої гостроти.
Агресор спрямовує військові злочини навіть проти українських дітей загарбники свідомо мінують іграшки та блискучі предмети, які приваблюють увагу.
У зв'язку з цим зростає актуальність проведення просвітницьких заходів з учнями різних вікових груп. Ці знання можуть врятувати не одне життя!!! .
07 та 14 квітня піротехніки Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України провели заняття з мінної безпеки для учнів закладу і розповіли про різновиди вибухонебезпечних предметів, які використовує ворог у своїх терористичних діях проти мирного населення та акцентували увагу на алгоритмі дій в разі виявлення боєприпасів чи уламків від них. Навіть ті учні, які не змогли особисто відвідати заняття, долучилися до участі по відеозв'язку. .
По закінченню заняття усім роздали цікаві та пізнавальні подарунки у вигляді коміксів та зошитів, а ще навчальні ігри та посібник для вчителів, щоб вони могли самостійно проводити уроки безпеки.

Зустріч з представниками Дарницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки

10 квітня відбулася зустріч з питань професійної орієнтації учнів 10-11 класів з представниками Дарницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки
Детальніше

Підготовка до НМТ-2023

05 квітня учні 11-А та 11-Б класів стали інтерактивними учасниками онлайн-воркшопу від міжнародного освітнього центру Дінтернал Ед'юкейшн Успішні стратегіі здачі НМТ- 2023 з англійськоі мови. Висловлюємо подяку методисту ГЕННАДІЮ БІЛОУСУ за доступність, креативність та візуальну подачу складного матеріалу.
ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ та ПИШАЄМОСЬ БУТИ ШКОЛОЮ-ПАРТНЕРОМ ПІРСОН!

14 березня - День українського добровольця

14 березня ми вшановуємо добровольців людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно поставили на паузу своє попереднє життя й взяли до рук зброю, щоб захистити країну.

І наш обов'язок пам'ятати про їхній подвиг, пам'ятати про нашу історію, про всіх, хто протягом вже кількох сотень років, завжди, коли виникає загроза для нашої України, сміливо йде в бій за її цілісність та незалежність.

Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути не байдужим до свого сьогодення та майбуття.

У закладі до Дня українського добровольця відбулися години спілкування: "Хто такі добровольці?", "Український доброволець - взірець патріотизму, "14 березня-день українського добровольця".

І батьки висловили вдячність вчителям:

Елло Юхимівно, доброго вечора Вам! Сьогодні усю дорогу зі школи донька розповідала про вашу виховну годину до Дня добровольця. Ми хочемо Вам щиро подякувати за Ваш патріотизм і за те, що прищеплюєте це почуття нашим дітям. Велике материнське Дякую за те, що не упускаєте жодної можливості закласти у їх душі любов до України, вдячність захисникам і світлу пам'ять про тих, хто поклав своє життя за нас із вами. Ви пропускаєте це через своє серце і вони це відчувають.... Дочка говорила, як Ви сьогодні розчулилися і ми обидві дорогою розплакалися.

Це дуже важливо, що Ви говорите про те, що в країні кровопролитна війна і гинуть десятки тисяч молодих хлопців. На жаль ...

Донька рік чекала тата з війни і для неї дууууже цінно те, що Вам ця війна теж болить...глибоко...

Дякую Вам!!!

Все буде УКРАЇНА! ВІЛЬНА І КВІТУЧА!

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Next >>

Content Management Powered by CuteNews