Шкільний тур змагань з шахів на кубок Київського міського голови «Кришталева тура»

25 листопада в школі відбувся І етап змагань на Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура». Участь взяли учні 1-9 класів. Вітаємо переможців І етапу змагань з шахів «Кришталева тура»! Результати

Зустріч учнів 2-А класу з «кіборгами»

26 листопада за ініціативи батьківської громади  відбулася зустріч учнів 2-А класу та батьків з військовослужбовцями, учасниками бойових дій на Сході України, десантниками 90 окремого аеромобільного батальйону.

Олексій («Фізрук»), Максим («Купол»), Олексій – це ще молоді за віком хлопці, які побували на війні, які  виявили себе людьми сильної волі, міцного характеру, впевненими в собі патріотами України.

На згадку про зустріч школярі подарували військовим обереги та свої малюнки.

Районний конкурс дитячої творчості «Дарниця талантами славиться – 2015»

З 23 по 30 листопада відбувся районний конкурс дитячої творчості «Дарниця талантами славиться – 2015», присвячений Дню Гідності та Свободи, у якому брали участь і наші учні, а саме:

– у номінації «Вокал»  - Бобровська Анна (7-А),    Наконечна Діана (9-Б), Кушнір Валерія та   Куницька Олександра (11-А), Новак Анастасія (9-Б), Маханець Федір (6-Б);

– у номінації «Хореографічне мистецтво» - Рубіс Ярослав, Щербань Марія та РОзуменко Євген (6-А), Герасік Анна (7-А), Кондратьєв Михайло (5-А), Шевченко Валентин (4-А);

- у номінації «Оригінальний жанр» (Сьомушкіна Катерина (8-Б) та Сьомушкіна Вікторія (4-В);

-  у номінації «Художнє читання» (ГайназароваЗаміра (8-Б).

Районний огляд шкільних музеїв

З метою удосконалення діяльності музеїв при навчальних закладах міста Києва, упорядкування та систематизації мережі музеїв, підвищення їх ролі як осередків освіти у листопаді 2015 відбувся огляд музеїв при навчальних закладах Дарницького району.

23 листопада члени комісії ознайомилися з експозиціями нашого музею К.К.Рокоссовського, звітом про роботу цього осередку військово- патріотичного виховання за останні 5 років,  перевірили документацію. Комісія  прийшла до висновку: «Вважати Музей К.К.Рокоссовського спеціалізованої школи №105 таким, діяльність якого відповідає званню «Зразковий музей».

Естафета єдності, звитяги та слави

19.11.2015 в Дарницькому районі у рамках національно-патріотичного проекту учнівської молоді Києва «Нам Україна вище над усе» був проведений патріотичний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи, під час якого відбулася передача прапору 14-ї окремої мотострілкової бригади Збройний сил України учням Святошинського району. В заході взяли участь голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації  Г.Сінцов, керівник апарату Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації М.Пашинський, педагогічна та учнівська громада Дарницького та Святошинського районів, представники ГО «Дарницька громадська варта», Дарницької ради волонтерів, учні та вчителі шкіл Дарницького району.

Районні змагання «Снайпер столиці»

11 листопада відбулися районні змагання «Снайпер столиці» серед учнів загальноосвітніх закладів, які мали на меті військово-патріотичне виховання учнівської молоді – майбутніх захисників Батьківщини, виховання поваги до Збройних Сил України; сприяння удосконаленню військово-спортивної роботи з допризовниками – старшокласникам.

Команду нашої школи представляли учні 11-Б класу: Дрозд Владислав, Каратнюк Дмитро, Тетерін Леонід, Дениско Валерій; Носов Богдан (9-А) та Фролов Ярослав (11-А). Збірна допризовників–старшокласників посіла ІV командне місце, І м у змаганнях з підтягування на поперечені та ІІ м у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки. В особистому заліку відмічено Дрозда Владислава (І м у підтягуванні), Носова Богдана (ІІ м у стрільбі), який увійшов до складу збірної Дарницького району. Вітаємо!

День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

З 16 по 20 листопада у школі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Детальніше ...

Естафета єдності, звитяги та слави

6 листопада біля Обеліску Слави в парку «Деснянський» відбулися урочистості з нагоди передачі прапора, який  побував у бойових діях у зоні проведення АТО на СходіУкраїни та переданий школярам міста Києва бійцями14-ї окремої мотострілкової бригади Збройних Сил України. Серед лідерів учнівського самоврядування району були представники нашої школи: Тєтєрін Леонід (11-Б) та Щербак Станіслав (9-Б). Захід відбувся в рамках національно-патріотичного проекту учнівської молоді міста Києва «Нам Україна вище над усе!».

12 листопада в приміщенні музею СШ№127 зібралися представники учнівських колективів СЗШ№127, СШ №105, СШ№113, СЗШ №289, СЗШ №290, які презентували роботу  шкільних музеїв та розповідали про благодійні акції та волонтерські справи своїх навчальних закладів. Наш заклад представляли Тєтєрін Л, (11-Б), Волкова Катерина (11-Б),  Дрозд Владислав (11-Б), Щербак С. та Осадчук Богдан (9-Б).

Прапор 14-ї окремої мотострілкової бригади Збройних Сил України було передано школярам гімназії «Наукова зміна».

Зустріч із учасником бойових дій на Сході України

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни  09 листопада відбулася зустріч з учнів та вчителів з випускником школи, учасником бойових дій в зоні АТО, Панчуком Володимиром, командиромбронегрупи 2-го батальйону спеціального призначення Національної гвардії України «Донбас».