175 років з дня народження Михайла Драгоманова

18 вересня виповнюється 175 років від дня народження Михайла Драгоманова, українського громадсько-політичного діяча, мислителя, вченого в царині суспільних наук.

Михайло Петрович Драгоманов - український публіцист, фольклорист, історик, соціолог, економіст,філософ, громадський діяч, теоретик та практик освітянської справи.

Саме про ці аспекти біографії видатного українця говорили з учнями класні керівники («Михайло Драгоманов-велет соціального і національного відродження») та вчителі історії («Михайло Драгоманов: велич мислителя в контексті епохи»).

 

 

 

 

Тиждень безпеки життєдіяльності

15 вересня з метою профілактики надзвичайних ситуацій/подій пов’язаних з можливим виникненням пожеж у школі, а також згідно наказу МВС України від 11.09.2014р. № 934 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту»  в школі пройшла тренувальна евакуація. Вчителі організовано вивели учнів школи з приміщення, після чого була перевірена кількість евакуйованих учнів та працівників школи, яка співпала з загальною кількістю присутніх цього дня.

 

  

  

  

  

Олімпійський тиждень

З 6 по 10 вересня в школі проходили заходи урамках відзначення Олімпійського тиждня та Дня фізичної культури та спорту. Під час годин спілкування та бесід учні ще  раз  пройшли екскурс в минуле олімпійських ігор, в історію їх виникнення і до сучасності, пригадали українських спортсменів, якіставали олімпійськими чемпіонамиу різні роки, раділи переможцям Олімпіади 2016 року, мали змогу презентувати свої особисті досягнення у спорті.

Вітаємо з Днем Знань!

Мовний табір «Rainbow». День за днем.

З 30 травня по 14 червня наші учні удосконалювали англійську мову в пришкільному таборі «Rainbow».  Основна мета роботи мовного табору  - зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри, саме тому організатори:  вчителі Журба А.О., Долгополова Н.В., Герасім Н.А., Настусенко Л.Д., Рева Т.О., Висоцька М.І., Щербакова А.І. підібрали  завдання розважального та розвивального характеру.

Усі дні були тематичними. Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні змогли здобути необхідні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній обстановці і поглибити знання з культури англомовних країн.

30 травня – «День відкриття табору».  Девіз «Brightcolourschangeourlife» Яскраві кольори змінюють наше життя») наголошує та тому, що життя в таборі буде цікавим та різноманітним.

Учасники табору поділилися на команди, назвою якої став один колір веселки, та презентували свій девіз, грали в різноманітні ігри, брали інтерв’ю в нових друзів. Усі отримали велике задоволення!

31 травня відбулась презентація проектів щодо правил поведінки влітку. Діти переглянули відео, обговорили та намалювали, якими бачать правила поведінки, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження. Сподіваємося, що наші учні отримають лише позитивні емоції цього літа.

1 червня учасники табору «Rainbow»провели ShoppingDay: розігрували діалоги у магазинах, рекламували власні крамниці, розповідали про супермаркети столиці України, створили проектні роботи «Наші покупки».

2 червняв таборі пройшов під гаслом «Веселка для нашого здоров’я». Усі продукти, корисні для нашого здоров’я, діти розподілили за кольорами веселки та вирішували, що треба їсти, щоб бути веселим та здоровим. Переглянули відео «Кольорова піраміда для травлення», пограли в гру «Eatableoruneatable» та представили проекти «EataRainboweveryday». Щоб наші діти були здоровими, вони повинні вживати здорову їжу та займатися спортом. 

3 червня в таборі відбувся SportsDay.Кожна команда взяла участь у семи змаганнях: «Colourful cars» ( необхідно було добігти до станції, обрати машинку, назвати її колір та марку, склавши речення), “Let’s count” (учасники несли ракеткою  м’ячик, підкидали його та рахували англійською) , “Animal planet” ( дітям необхідно було добігти до станції, закинути м’яч до коробки , назвавши тваринку на карточці), “School circle” (учасники крутили коло та називали предмети шкільного вжитку), “Jumping station” ( з м’ячиком між колінами учні добігали до станції та називали предмети одягу) , “Let’s skip” ( учасники стрибали через скакалку та називали фрукти та овочі на картках), “Sports chess” ( учням необхідно було добігти до станції, поставити шахову фігуру на поле та назвати вид спорту, зображений на малюнку англійською).

День подарував усім неповторні емоції та гарний настрій. Бажаємо усім здоров’я та спортивних перемог!!!

А далі? Що цікавого було в інші дні?

 

Прощавай школо!


 

Свято останнього дзвоника

 

27 травня в нашій школі відзначалось урочисте свято для учнів, батьків та вчителів - Свято останнього дзвоника.

Астрономія — цікава наука!

21 травня учні 9-а та 9-б класів (вч. Волинко О.В.) відвідали Головну астрономічну обсерваторію Національної академії наук України — провідну астрономічну установа Української держави, відчули неповторну атмосферу місця, де впродовж десятиліть учені вдивляються в зоряне небо. В Музей історії ГАО НАН України школярі дізналися про наукові досягнення Обсерваторії, ознайомилися з обладнанням для вивчення зоряного неба, з історією всесвітньої та української астрономії, цікавими експонатами і речами, привезені нашими астрономами зі всіляких експедицій. Потім усі заглянули в окуляр демонстраційного телескопу та відкрили для себе таємничий світ зірок і небесних тіл.

Інші фото

Вітаємо переможців VI Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови”Грінвич”!

Володарями золотих сертифікатів стали Сасюк Марина, Ільєнко Лілія, Кучеравлюк Катерина (4Г), Олійник Юрій (6Б), Дмитренко Юлія (8Б), Левченко Валерія, Строкоус Валерія (9А), Новак Анастасія,Тищенко Олег, Олабин Юлія, Пазичук Андрій (9Б).

Срібні сертифікати отримали Долгополова Марія, Романенко Данило (4Г), Бобровська Анна, Глущенко Катерина, Дяченко Анастасія, Лепеха Іван (7А), Палієнко Дар’я (9А), Щербак Станіслав (9Б).

Володарями бронзових сертифікатів стали Романюк Марія, Соловйов Руслан (6Б), Богуцький Іван (8Б), Осадчук Богдан, Талац Богдан (9Б).

Бажаємо Вам жаги до знань, подальших перемог, наполегливості та успіхів у навчанні!

    

    

Конкурс-огляд загонів юних інспекторів руху (ЮІР) та агітбригад

10 травня на базі гімназії №290 відбувся районний конкурс-огляд загонів юних інспекторів руху (ЮІР).

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Next >>

Content Management Powered by CuteNews