Калейдоскоп відкритих уроків

«Учитель, будь сонцем, що випромінює людське тепло;  будь благодатним ґрунтом для розвитку людських почуттів;  сій знання не лише в пам’яті й свідомості твоїх учнів,  але, у першу чергу, в їхніх душах і серцях. Тільки в цьому випадку знання на твоїх уроках можуть стати сходинками становлення для кожного твого вихованця».

Ш. Амонашвілі. Педагогічна симфонія

Урок  української мови (читання)
Вовнюк Надія Миколаївна та учні 1-А класу

Урок  української мови «Апостроф. Правопис слів з апострофом»
Свередюк Елла Юхимівна та учні 2-В класу

Урок  української мови
«Вставні слова. Ознайомлення з найбільш уживаними вставними словами»

Сизюк Любов Михайлівна та учні 5-Б класу

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада – в день початку важливих для України історичних подій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Напередодні Дня Гідності та Свободи у школі відбулися тематичні виховні заходи, метою яких було ознайомлення учнів з історією виникнення свята, роз’яснення понять «гідність», «свобода». Під час Уроків мужності «Революція Гідності. Як це відбувалося?», Годин патріотизму «Я -українець і цим пишаюсь» та «Україна починається з кожного з нас», інформаційного діалогу «Вони пройшли крізь вогонь і зброю»  та інш. формувалося розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 – 2020 років, з 14 по 20 листопада відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху Вчителі проводили уроки з безпеки дорожнього руху, щоб навчити дітей правильної поведінки, застерегти від біди та не допустити дорожньо-транспортного травматизму з участю неповнолітніх.

16 листопада — Міжнародний день толерантності

До Міжнародного дня толерантності 16 листопада в школі відбувся тренінг для учнів 8 – 11 класів та лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Дарницького району "Толерантність врятує світ". Метою тренінгу було навчити учнів норм толерантних взаємин у групі, суспільстві, жити у світі несхожих людей та ідей, довести, що насилля неприпустиме у житті - існує безліч способів домовитися та вирішити проблеми.

Учасники заходу із зацікавленістю розв'язували психологічні задачі, шукали толерантні підходи до вирішення конфліктів. Тренінг проходив хвилююче, щоб зменшити напругу ученицями Анною Бобровською (8А клас) та Дариною Топіхою (2А клас) були підготовлені музичні паузи.

Висловлюємо подяку організаторам тренінгу, а саме учнівським колективам 10А (класний керівник Журба А.О.) та 11А (класний керівник Герасім Н. А.); учням 10Б класу Станіславу Щербаку, Богдану Осадчуку  та Анні Новак за неперевершену акторську гру.

Усі учасники отримали сертифікати, а гості - позитивні емоції.

Предметний тиждень

З 07  по 11 дистопада в нашій школі відбувся предметний тиждень з математики, інформатики та фізики. Вчителями-предметниками були проведені цікаві та змістовні позакласні заходи.

11 листопада в школі відбувся інтелектуальний конкурс-гра "Найрозумніший" (кер. Стеценко О.С., вч. математики), у якому взяли участь учні 6-а, 7-а,б,в класів.

Конкурс складався з 4-х турів:

1 тур - знайомство з учасниками, 2 тур - бліцтурнір, що складався з 19 запитань, 3 тур - "тема", де кожен учасник мав відповісти на 10 запитань, і фінальний 4-й тур - "дуель", де визначались переможці конкурсу.

Перше місце в конкурсі здобула Лук'янчук Тетяна (6-а клас), друге - Олійник Юрій (7-б клас), третє - Товста Євгенія (6-а клас). Переможці відзначені дипломами. Вітаємо!

10 листопада вчитель фізики Волинко Олексій Володимирович для голів шкільних методичних об'єднань учителів фізики, молодих учителів району провів майстер-клас з астрономії за темою”Сонце”.

V міський конкурс юних екскурсоводів-музеєзнавців

З метою виховання історичної пам’яті, національної свідомості учнівської молоді, поглиблення духовної єдності поколінь проводиться Міський конкурс  юних екскурсоводів – музеєзнавців навчальних закладів м.Києва.

27 жовтня у І відбірковому турі брала участь екскурсовод шкільного музею К.К.Рокоссовського Палієнко Дар’я, учениця 10-А класу. Разом із керівником музею Копиловою С.В. вони підготували презентацію «Зустріч, яка нас змінила..» і розповідь про випускника школи, учасника бойових дій, Шавра Сергія Миколайовича.

Конкурс «Юніор-2016» («Мандруй з англійською»)

26 жовтня відбувся районний етап пізнавально – розважальної гри молодших школярів м.Києва«Юніор» за темою: «Мандруй з англійською». Команда школи складалася з учнів 6-А, 6-В та 7-Б класів (Товстої Євгенії, Романюк Марії, Анікіної Анастасії, Стадник Дар’ї, Феднєва Михея, Швед Анастасії, Пономаренко Наталії, Лісової Єлизавети. За сумою балів ми посіли 10 місце (серед 23 команд-учасників).

Осінні канікули

Осінні канікули в 2016-2017 навчальному році  проводяться з 29 жовтня по 06 листопада.

Серед запланованих заходів - заняття в спортивних гуртках та проведення змагань з шахів та настільного тенісу; заняття клубу «Юний математик», «Спілкуємося англійською» та «Цікава англійська»;  конкурси малюнків.

Учнів чекають цікаві екскурсії: «Морська казка» (Океанаріум), «Музейне царство» (м.Переяслав-Хмельницький), до Київського планетарію, до Національного музею історії Києва, до Національного музею іграшки, «Історичні місця Подолу», «Замки Поділля» (м.Кам’янець-Подільський, м.Хотин), на фабрику «Рошен», до Водно-інформаційного центру, до ангар-музею НАУ, до музею Партизанської слави.

Бажаємо гарних вражень!