Щорічна конференція освітніх закладів - партнерів PEARSON

8 грудня 2016 року у Гранд Холі готелю «Хрещатик» було проведено Щорічну конференцію освітніх закладів - партнерів PEARSON. Захід об'єднав більше 40 провідних шкіл, ліцеїв та гімназій Києва, Київської та інших областей України. У конференції взяли участь директори, заступники дитекторів та голови методичних об'єднань навчальних закладів, що втілюють у життя сучасні тенденції та підходи викладання англійської мови та кожного року демонструють високі результати у складанні ЗНО. Серед запрошених були і наші вчителі англійської мови Журба А.О. та Герасім Н.А.

   Під час заходу відбулась урочиста церемонія вручення табличок видавнитцва PEARSON, які є підтвердженням  ефективного партнерства у сфері ресурсного забезпечення учнів та вчителів закладу, міжнародних екзаменів та методичної підтримки вчителів англійської мови. По закінченні офіційної частини заходу учасники взяли участь у багатьох вікторинах, отримали подарунки та мали змогу поспілкуватись  з колегами у  дружній, невимушеній атмосфері. Представництво PEARSON в Україні та компанія «Дінтернал-книга» - ексклюзивний представник PEARSON в Україні, вдячні партнерським закладам за продуктивну співпрацю  та бажають подальших успіхів  у Новому 2017 році!

грудня підписано договір про співпрацю між СШ№ 105 та Міжнародним освітнім центром Pearson&Dinternal та надання нашому навчальному закладу статусу «Школи – партнера».

Дякуємо за довіру!

    

Демоуроки

30 листопада в рамках успішної підготовки учнів до ЗНО 2017 на базі СШ № 105 старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON&Dinternal Олена Міходуй провела інтерактивний тренінг "Ефективна підготовка до частини «Письмо» зовнішнього незалежного оцінювання" для учнів 11А класу (вч. Н.А. Герасім) та вчителів англійської мови навчальних закладів району.

Під час заходу розглядались типові помилки при підготовці учнів до написання листів різних типів та ефективні шляхи їхнього вирішення. Учасники тренінгу отримали корисні рекомендаціїї щодо структури, змісту, лексики та граматики письмової частини ЗНО. Дякуємо за співрацю!

  

  

Декада захисту прав дитини, попередження жорстокості та насильства

Кінець листопада та початок грудня - насиченийперіод у школізаходами, що проводяться й будуть проведені в рамках Декади захисту прав дитини, попередження жорстокості та насильства, а також Всеукраїнської акції «16 днів протидії гендерному насильству».      Серед запланованих заходів    батьківські збори «Важка дитина. Яка вона?», години спілкування «Ти теж маєш право!» та «Права, свободи та обов’язки громадян», тематичний урок «Гендерні питання у сучасних реаліях», конкурс плакатів «Толерантність. Що це таке?», бесіди «Толерантність – крок до свободи» та «Правила  безпеки маленької людини», книжкова виставка «Дітям про права дитини».

Заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій

"Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

 

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в закладі було підготовлено книжкову виставку «Хліб – ціна йому життя…», проведено Урок пам’яті «Скорботний тридцять третій», урок правознавства «Правові аспекти голодомору в Україні».

У суботу, 26 листопада, о 16.00 запропоновано учням, батькам та вчителям школи приєднатися до Загальнонаціональної Хвилини мовчання та акції «Запали свічку». 

VIІ Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"

24 листопада 2016 року 83 учня  2-10 класів нашої школи взяли участь у VII Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови "Гринвіч".   Учасники з великим інтересом намагалися знайти правильну відповідь на 20 запитань різних рівнів. Деякі завдання  спонукали учнів згадати знання, отримані на уроках не тільки англійської, а й  історії,  художньої культури, літератури та географії. Сподіваємося, що у нас буде багато переможців.  З нетерпінням чекаємо на гарні результати.   

 

Демоуроки

24 листопада старший методист Міжнародного - освітнього центру Pearson&Dinternal Роберт Хартиган провів демонстраційні уроки у 2 -В класі (вчитель Рева Т.О), темою якого була " Сім'я. Члени родини", та у 8-А  (вчитель Журба А.О.) на тему: "Відпочинок. Вираження преференцій стосовно дозвілля" із запровадженням комунікативної методики в початковій та середній школах. 

На уроках була присутньою методист ДРНМЦ Мігунова О. В. та вчителі навчальних закладів району. Учасники тренінгу ознайомилися з цікавими формами роботи. Учні отримали потужній стимул для подальшого прогресу своїх навчальних досягнень.

Дякуємо за співпрацю!

Зірка невмирущого кохання– трагедія В.Шекспіра «Ромео і Джульєтта»

Саме трагедія В.Шекспіра «Ромео і Джульєтта» з її утвердженням величі й краси справжнього кохання, його здатності піднестися над розбратом і ворожнечею світу викликає найбільшу увагу учнів восьмих класів.

25 листопада відбувся літературний конкурс «Нет повести печальнее на свете…», під час якого учні показали свої знання епохи Відродження, біографії  Шекспіра та змісту твору, вміння інсценувати уривки та створювати відповідні костюми (вч.Кавалєрова М.М.). Перемогла у конкурсі команда учнів 8-Б класу «Верона». Вітаємо!

    

    

    

Районний конкурс-фестиваль «Дарниця талантами славиться – 2016»

З 21 листопада по 28 листопада відбувся VІ районний конкурс – фестиваль дитячої творчості «Дарниця талантами славиться – 2016»,  у якому брали участь учні нашої школи: в номінації «Вокальне мистецтво» - Бобровська Анна (8-А) та Новак Анастасія (10-Б), вокальна група шкільного хору «Вишиванка» (кер.Колесник Л.А.); в номінації «Хореографічне мистецтво» - Шевченко Валентин (5-А), Палієнко Дар’я (10-А); в номінації «Художнє читання» - Щербак Станіслав (10-Б), Осадчук Богдан (10-Б) та Гайназарова Заміра (9-Б).

Чекаємо на перемогу!

  

Благодійна акція «Українські книги – у школи столиці» триває

Левада Сергій Якович, голова правління Благодійної організації «Благодійний фонд «Наш дім – Дарниця», вручив книги з історії України та українських авторів для шкільної бібліотеки.

 

 

Калейдоскоп відкритих уроків

«Учитель, будь сонцем, що випромінює людське тепло;  будь благодатним ґрунтом для розвитку людських почуттів;  сій знання не лише в пам’яті й свідомості твоїх учнів,  але, у першу чергу, в їхніх душах і серцях. Тільки в цьому випадку знання на твоїх уроках можуть стати сходинками становлення для кожного твого вихованця».                                                          

Ш. Амонашвілі. Педагогічна симфонія

 

Урок  української мови (читання)
Вовнюк Надія Миколаївна та учні 1-А класу

  

Урок  української мови «Апостроф. Правопис слів з апострофом»
Свередюк Елла Юхимівна та учні 2-В класу

  

Урок  української мови
«Вставні слова. Ознайомлення з найбільш уживаними вставними словами»

Сизюк Любов Михайлівна та учні 5-Б класу

  

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Next >>

Content Management Powered by CuteNews