Акції «Годівничка», «Збережи та нагодуй птахів»

Доброю традицією в школі стало щорічне проведення взимку екологічних акцій «Годівничка» та «Збережи та нагодуй птахів». Учні разом з батьками та вчителями розвісили годівнички, постійно насипають туди корм, аби пташки могли посмакувати та легко перенести зиму. 

 

 

  

    

       

Веселий урок

17 лютого переможниця конкурсу українських дитячих письменників «Напишіть про мене книжку», авторка надзвичайно смішної книжки для молодших підлітків "Сім нескладух Говорухи" Sasha Kochubey завітала до учнів 3-В класу (кер. Романенко О.В.) і провела з ними веселий урок. Діти вже прочитали книжку Саші і з нетерпінням чекають на продовження пригод Андрійка-Андроїда.

Учні з цікавістю спілкувалися з авторкою. Вона познайомила учнів не тільки зі своїми творами, але й рекомендувала книжки інших українських авторів; говорила про те, чому сучасна людина повинна читати; розповіла, як почала читати сама, і дала поради дітям щодо створення власних творів. А на прощання – традиційне спільне фото та автографи на згадку.   

     

Заходи до Дня пам’яті героїв Крут

         Любіть Україну, як вірні сини,  

Віддати життя їй готовіє, 

Як юні сини, що життя віддали

Під Крутами всі, як Герої… 

Василь Криволап

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, яку небезпідставно порівнюють зі всесвітньо відомим боєм під Фермопілами, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

З 27 січня по 30 січня у нашій школі були проведені  інформаційно-виховні заходи: година спілкування «Вони загинули за Україну: бій під Крутами», бесіди «Пам’яті Крутів» та «Крути – символ національної честі та військової доблесті», аналіз вірша П.Тичини «На Аскольдовій могилі…», «Навіки молоді – герої Крут». Усі заходи проводилися з метою ознайомлення учнів з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя. Під час заходів говорилося про необхідність згуртованості народу України та підкреслювалося, що саме це дозволить сьогодні перемогти агресора.

День Соборності

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відзначається День Соборності України. Детальніше...

Тепло різдвяних свят

Ось і закінчилися зимові канікули. Але святковий настрій панує в стінах нашої школи. 19 січня колядками та щедрівками учні 7-Б класу зі своїм класним керівником В.Ю. Самарською вітали учнівський та педагогічний колектив, своїх батьків із різдвяними святами. На сцені актової зали свої акторські здібності діти продемонстрували у виставі «Різдвяна ніч» (за мотивами творів М.В.Гоголя). Це було феєрично та захопливо. Дякуємо вчителям та учням за приємний початок Нового року! 

 

Інші фото

З Новим роком!

Урок патриотизму

З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів 23 грудня в 10-х класах був проведений Урок патріотизму «Я –українець! Україна – це я», на який був запрошений випускник нашої школи Юрченко Ярослав, УБД, військовослужбовець батальйону патрульної  служби міліції особливого призначення «Киів-1», боєць роти спеціального призначення «Скеля».

 

  

  

Засідання активу шкільного музею "Зустріч із захисником"

  

  

  

  

Казкові свята

Напередодні святкування Нового року в школі панує казкова атмосфера: вестибюль і хол другогу поверху прикрашені ялинками та новорічною мішурою. Кожний класний колектив особливо прикрасив навчальні кабінети.

Учні разом з учителями підготували святкові вистави, на які були запрошені батьки. Відкрили казкове дійство колективи 6-х класів виставою «Українські вечорниці» підготовленою до Дня святого Андрія Первозванного 13 грудня (кер. Котенко А.В.). 19 грудня учнів зустрічав із загадками й солодощами Святий Миколай (кер. Долгополова Н.В., 10-Б кл.). А тим, хто запізнився, потрібно було виконати танець або розказати віршик. Чудові концертні номери підготував 7-В клас (кер. І.І.Кармазіна) в рамках концерту «Казкова зима». Підхопили святковий настрій учні початкових класів – разом з батьками і класним керівником Романенко О.В. підготували виставу «Зимовий бал».

Стало доброю традицією приймати вітання від голови благодійного фонду «Наш дім − Дарниця» С.Я.Левади: першокласники отримали солодкі подарунки від  Діда Мороза.

Українські вечорниці
Котенко Алла Василівна та учні 6-х класів

    

    

    

Казкова зима
Кармазіна Інна Іваніівна та учні 7-В класу

    

Новорічні привітання
Дід Мороз та Снігуронька, заступник директора Сюзюк Л.М. та першокласники

  

  

Завершення Року англійської мови в Україні

14 грудня на честь завершення Року англійської мови в Україні МО вчителів англійської мови СШ №105 ініціювало проведення флешмобу "Sweet English". Учні прийшли до школи в одязі, пов'язаному з Об'єднаним короліством Великобританії та Північної Ірландії, відповідали на запитання, стосовно географічного положення, історії та культури Великобританії, та отримували солодкі подарунки.

Для учнів 1-4 класів вчителі Рижова М. В., Щербакова А.І. та Висоцька М.І. організували проведення різноманітних ігор під час перерв, учні 3-6 класів (вч. Долгополова Н.В., Рижова М.В., Герасім Н.А.)  презентували проектні роботи "Моя родина", "Яку країну я хотів би відвідати", "Школа моєї мрії", "Моя улюблена тваринка", учні 7- 10 класів (вч. Журба А.О., Рєва Т.О.) стали учасниками вікторини "Відкрий для себе Британію!", учні 11-А класу (вч.Герасім Н.А.) організували розмовний клуб "Відомій незнайомець" та обговорили життя та творчість Вільяма Шекспіра.

    

  

   

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Next >>

Content Management Powered by CuteNews