Літературна світлиця

З метою виявлення літературних талантів серед учнів 5-9-х класів  та прищеплення любові та поваги до літератури 3 березня відбулося засідання гуртка «Літературна світлиця» (кер.Кавалєрова М.М., Кармазіна І.І.), під час якого поети-аматори Ганіна Анастасія (9-А), Виноградова Ангеліна (9-А), Дем’янчук Вікторія (9-А), Тодика Данило (8-А), Нерсісян Ліанна (5-А), Аперян Ліанна (5-Б)  читали свої власні поетичні твори.  

Екскурсія до Національного музею медицини України

2 березня учні 5-Г класу разом із класним керівником Чайкою В.М. та вчителем англійської мови Долгополовою Н.В.  відвідали Національний музей медицини, наймасштабніший музей медицини в Європі, де познайомились з історією медицини із самого початку її зародження до сьогодення. Медицина представлена через призму історії України.

Музей розташований в історичному будинку – колишньому анатомічному театрі медичного факультету КНУ, який сьогодні є пам’яткою архітектури.

З самого початку екскурсії школярі потрапили до витоків світової медицини. Захоплюючі експонати додають цікавості і вражають. Тут представлені перші в Україні анатомічні прибори, особисті речіви датних медиків, мікстури тощо. Еекскурсія переносить відвідувачів музею з року в рік. Різні періоди та події в історії України, серед яких Друга світова війна і Чорнобиль, тут висвітлені через призму медицини.

Родзинкою Національного музею медицини є аудіовізуальні перформанси: неперевершені воскові фігури видатних медиків, живі картини історичних подій... Цією технологією музей випередив інші подібні заклади України і Європи більше ніж на 20 років. 

Семінар – практикум з англійської мови

28 лютогов школі відбувся семінар – практикум з англійської мови «Від рецептивного досвіду до продуктивної діяльності».

Заступник директора з НВР Сизюк Л.М. розповіла про співпрацю нашої школи з Міжнародним освітньо – методичним центром «PEARSON- Dinternal»та запровадження «Хвилинки безпеки» на уроках іноземної мови.

Вчителі англійської мови ознайомили присутніх з шляхами формування, розвитку та удосконалення мовних навичок на уроках та позакласних заходах. Голова МОЖурба А.О. представила власну розробку «Warm– up– скарбничку» та цікаві і оригінальні форми роботи на уроці з учнями 5 – Г та 10-А класів. Рева Т.О. продемонструвала ряд інтерактивних форм роботи з учнями початкових класів.

Герасім Н.А. з учнями 6-А поділилася власним досвідом щодо формування іншомовної комунікативної компетенції на середньому етапі навчання.

На семінарі – практикумі були присутнімидиректор науково-методичного центруДарницького району Кривоконь І.Є.,методист з іноземних мов  ДРНМЦ Мігунова О. В., та вчителі навчальних закладів району.

Шкільний турнір з настільного тенісу

«Спорт – запорука здоров’я і життєвого успіху» - саме під таким гаслом 23 лютого відбувся турнір з настільного тенісу. Майбутнє України тісно пов’язане із сучасною молоддю. Тому вона повинна бути здоровою та фізично загартованою. Серед учасників – хлопці та дівчата 5-11-х класів.

Переможцями стали:

І м. Демяненко Денис (11-А), ІІ м. Петренко Богдан (11-А), ІІІ м. Синіцин Данило (5-В).

Тиждень мови та літератури

                                            «Ну що б, здавалося, слова…

                                            Слова та голос – біль нічого.

                                            А серце б’ється – ожива

                                                                             Як їх почує!..»

 

Під таким девізом пройшов Тиждень мови та літератури (20.02-23.02), протягом якого було проведено ряд виховних заходів: калейдоскоп висловів про мову та книгу, конкурси «Обкладинка для літературного твору» та «Літературний твір очима дітей», конкурс читців – декламаторів, зустріч з поетом, цікаві завдання: «Великий та могутній», «Магазин», «Збери слова», «Перевертні», «Перестав наголос», «Спробуй згадай», «Заміни букву» та інш.

Книжкова виставка «Цей дивовижний світ літератури»

Як же тиждень мови та літератури без книжкової виставки?!  Вчителі літератури М.Кавалєрова та І.Кармазіна запрошували учнів зупинитися біля книжкової виставки, привертаючи увагу до творів  О.Пушкіна, М.Гоголя, А. Чехова, Л. Толстого, М. Булгакова, С.Єсеніна, Лесі Українки, Марка Твена, Джека Лондона, Жуль Верна, У.Шекспіра,  О.Генрі, А. Стендаля та О.Бальзака та інш. 

Не обійшлося без полички зі «Рекомендуємо! Це –цікаво!».

Вперше для  учнів 8-х класів проведено конкурс «Обкладинка для літературного твору»

Імпреза «Уривки із екранізацій літературних творів» та «Романси на твори відомих поетів»

Тищенко Олег, учень 10-Б класу, презентував «Імпрезу «Уривки із екранізацій літературних творів»  (О.Генрі «Вождь червоношкірих», У.Шекспір «Гамлет», Ф.Кафка «Перевтілення», О.Грін «Пурпурові вітрила», К.Дойл «Шерлок Холмс», Л.Толстой «Анна Кареніна» та інш. Лунали романси на твори відомих поетів (М.Лермонтов «Благодарность», О.Пушкін «Я Вас любил», С. Єсенін «Береза», «Сонети» У.Шекспіра та інш).

Конкурс  читців-декламаторів

23 лютого у рамках Тижня мови та літератури відбувся конкурс читців – декламаторів. Учні 5-11х кдласів, якілюблятьпоезію, мализмогуцепоказати та позмагатися у різнихномінаціях. Цього року їхбуло три – українська, зарубіжната авторська. 

Всього в конкурсі бралоучасть  27 учнів, деякі читали поезії в різнихномінаціях. Переможцівбуловизначитидоситьважко.

І місце: Ткаченко В. (11-Б), Гайназарова З. (9-Б), Ганіна А. (9-А), Ясінська Н. (8-Б), Вареник В. (5-В).

ІІ місце: Виноградова А. (9-А), Осадча А. (8-Б), Поліщук Д. (7-Б), Романюк М. (7-Б), Аперян Л. (5-Б).

ІІІ місце: Желєзна О. (9-Б), Моторін Ю. (8-Б), Григоревська В. (7-А), Торземан Г. (5-Б).

У номінації «Юний поет» І місце посіли Дем’янчук В. (9-А) та Масльонкіна А. (9-Б).

Зустріч учнів із Віолеттою Дворецькою

24 лютого учні 5- 10-х класів зустрілися з поетесою, відмінником освіти України, заслуженим вчителем України, викладачем Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ, фізиком за освітою, ліриком за покликанням – Віолеттою Дворецькою. Вона є автором понад 20 поетичних збірок («Виховуємо людину», «Яке це щастя жити на землі», «На життєвій стежині», «Мама», «Природа і ми» та ін.) і текстів популярних пісень. Її твори у власному виконанні можна почути у радіоефірах Національної радіокомпанії України.

Культпохід до театру

17 лютого учні 10-А класу (кл. керівник А.О.Журба) відвідали Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка та переглянули виставу «Кайдашева сім’я». Учні отримали незабутні позитивні емоції від талановитої гри акторів та атмосфери театру. Яскраві декорації, костюми, музичний супровід створюють феєричне шоу, яке не залишає нікого байдужим.  

«Веселі перегони»

16 лютого відбулися «Веселі перегони» серед учнів 5-х класів (відп. вчитель фізкультури Кузнєцов В.Ю.). Вдалося створити атмосферу свята в грі-змаганні, яка виховує любов до фізкультури та спорту, розвиває пам'ять та увагу, організованість та  самостійність, уміння узгоджувати інтереси та  долати труднощі. Саме у колективних змаганнях виховуються в учнів почуття дружби, колективізму  та взаємовиручки.

І місце посіли  Тишкало А., Чернявський Д., Літвінчук Є., Романенко Д., Гармідер Д., Ільєнко Л., Сасюк М., Лісовська П., Панюшева А., Добровольська Р.

ІІ місце посіли Шедова О., Мацькевич А., Сіренко В., Вареник В., Бабенко А., Харін С., Шедов А., Самелюк А., Горейшин Т.

Вітаємо переможців!

Проект «Шкільний поліцейський»

13 лютого у рамках проекту «Шкільний поліцейський»  відбулася зустріч учнів 4-Б, 4-В, 6-А та 6-Б класів із лейтенантом поліції Чалієнко Іриною Анатоліївною. Діти із зацікавленістю зустріли людину у формі. Дружня атмосфера, гарний настрій багато цікавої та корисної інформації щодо безпечної поведінки на вулиці та в  громадських місцях, як подолати агресію у стосунках з однолітками, права та обов’язки учня та інш.

 

 

 

Декада антиалкогольної, антитютюнової та антинаркотичної пропаганди

З 13 лютого по 22 лютого у школі пройшла декада антиалкогольної, антитютюнової та антинаркотичної пропаганди «Здоровий спосіб життя: шляхи формування фізично-здорової людини». Серед заходів години спілкування («Бережи здоров’я змолоду», «Здоров’я  й вибір способу життя людини»),  бесіди («Профілактика тютюнопаління», «Твоє здоров’я (Гігієна. Режим дня», «Перевага здорового способу життя»), спортивні змагання «Веселі перегони», змагання з настільного тенісу, робота лекторської групи «Згубна дія спиртів на здоров’я людини», захист проектів «Спирти».

Благодійна акція «Зігрій бійця»

З 6 по 10 лютого у школі відбулася Благодійна акція «Зігрій бійця», під час якої було зібрано 6 600 гривень.

На отримані кошти було придбано медикаменти (противірусні та знеболюючі препарати), шкарпетки, рукавиці, шапки, печиво, цукерки та кава.

4 шапки отримано безкоштовно від приватного підприємця Дарницького ринку.

За допомоги ГО «Дарницька Громадська Варта» усе направлено бійцям 93 ОМБР ЗСУ.

  

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Next >>

Content Management Powered by CuteNews