Мовний табір «Rainbow». День за днем.

З 30 травня по 14 червня наші учні удосконалювали англійську мову в пришкільному таборі «Rainbow».  Основна мета роботи мовного табору  - зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри, саме тому організатори:  вчителі Журба А.О., Долгополова Н.В., Герасім Н.А., Настусенко Л.Д., Рева Т.О., Висоцька М.І., Щербакова А.І. підібрали  завдання розважального та розвивального характеру.

Усі дні були тематичними. Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні змогли здобути необхідні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній обстановці і поглибити знання з культури англомовних країн.

30 травня – «День відкриття табору».  Девіз «Brightcolourschangeourlife» Яскраві кольори змінюють наше життя») наголошує та тому, що життя в таборі буде цікавим та різноманітним.

Учасники табору поділилися на команди, назвою якої став один колір веселки, та презентували свій девіз, грали в різноманітні ігри, брали інтерв’ю в нових друзів. Усі отримали велике задоволення!

31 травня відбулась презентація проектів щодо правил поведінки влітку. Діти переглянули відео, обговорили та намалювали, якими бачать правила поведінки, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження. Сподіваємося, що наші учні отримають лише позитивні емоції цього літа.

1 червня учасники табору «Rainbow»провели ShoppingDay: розігрували діалоги у магазинах, рекламували власні крамниці, розповідали про супермаркети столиці України, створили проектні роботи «Наші покупки».

2 червняв таборі пройшов під гаслом «Веселка для нашого здоров’я». Усі продукти, корисні для нашого здоров’я, діти розподілили за кольорами веселки та вирішували, що треба їсти, щоб бути веселим та здоровим. Переглянули відео «Кольорова піраміда для травлення», пограли в гру «Eatableoruneatable» та представили проекти «EataRainboweveryday». Щоб наші діти були здоровими, вони повинні вживати здорову їжу та займатися спортом. 

3 червня в таборі відбувся SportsDay.Кожна команда взяла участь у семи змаганнях: «Colourful cars» ( необхідно було добігти до станції, обрати машинку, назвати її колір та марку, склавши речення), “Let’s count” (учасники несли ракеткою  м’ячик, підкидали його та рахували англійською) , “Animal planet” ( дітям необхідно було добігти до станції, закинути м’яч до коробки , назвавши тваринку на карточці), “School circle” (учасники крутили коло та називали предмети шкільного вжитку), “Jumping station” ( з м’ячиком між колінами учні добігали до станції та називали предмети одягу) , “Let’s skip” ( учасники стрибали через скакалку та називали фрукти та овочі на картках), “Sports chess” ( учням необхідно було добігти до станції, поставити шахову фігуру на поле та назвати вид спорту, зображений на малюнку англійською).

День подарував усім неповторні емоції та гарний настрій. Бажаємо усім здоров’я та спортивних перемог!!!

А далі? Що цікавого було в інші дні?

 

Прощавай школо!


 

Свято останнього дзвоника

 

27 травня в нашій школі відзначалось урочисте свято для учнів, батьків та вчителів - Свято останнього дзвоника.

Астрономія — цікава наука!

21 травня учні 9-а та 9-б класів (вч. Волинко О.В.) відвідали Головну астрономічну обсерваторію Національної академії наук України — провідну астрономічну установа Української держави, відчули неповторну атмосферу місця, де впродовж десятиліть учені вдивляються в зоряне небо. В Музей історії ГАО НАН України школярі дізналися про наукові досягнення Обсерваторії, ознайомилися з обладнанням для вивчення зоряного неба, з історією всесвітньої та української астрономії, цікавими експонатами і речами, привезені нашими астрономами зі всіляких експедицій. Потім усі заглянули в окуляр демонстраційного телескопу та відкрили для себе таємничий світ зірок і небесних тіл.

Інші фото

Вітаємо переможців VI Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови”Грінвич”!

Володарями золотих сертифікатів стали Сасюк Марина, Ільєнко Лілія, Кучеравлюк Катерина (4Г), Олійник Юрій (6Б), Дмитренко Юлія (8Б), Левченко Валерія, Строкоус Валерія (9А), Новак Анастасія,Тищенко Олег, Олабин Юлія, Пазичук Андрій (9Б).

Срібні сертифікати отримали Долгополова Марія, Романенко Данило (4Г), Бобровська Анна, Глущенко Катерина, Дяченко Анастасія, Лепеха Іван (7А), Палієнко Дар’я (9А), Щербак Станіслав (9Б).

Володарями бронзових сертифікатів стали Романюк Марія, Соловйов Руслан (6Б), Богуцький Іван (8Б), Осадчук Богдан, Талац Богдан (9Б).

Бажаємо Вам жаги до знань, подальших перемог, наполегливості та успіхів у навчанні!

    

    

Конкурс-огляд загонів юних інспекторів руху (ЮІР) та агітбригад

10 травня на базі гімназії №290 відбувся районний конкурс-огляд загонів юних інспекторів руху (ЮІР).

День пам’яті та примирення. Покладання квітів

6 травня з нагоди 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося одночасне покладання квітів до всіх пам’ятників та пам’ятних знаків Дарницького району, що пов’язані з трагедією Другої світової війни.

Разом із вихованцями дитячого садка, студентами медичного коледжу учні 5-В, 9-А, 9-Б та 10-А класів стали учасниками  мітингу-реквієму біля пам’ятника в’язням Дарницького концтабору. Пролунали слова великої пошани та вдячності тим, хто здобув Перемогу, та  патріотичні вірші, присвячені героям війни та сьогодення. Хвилина мовчання та покладання квітів до монументу.

Інші фото

Дні пам'яті та примирення...

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

Напередодні Дня пам’яті та примирення, 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в кожному учнівському колективі відбулися Уроки мужності «Порозуміння заради майбутнього». 4 травня до нас у гості завітали Близнюк Іван Назарович (ветеран Другої світової війни), Попов Анатолій Олексійович (учасник війни), Демонтович Віктор Юрійович (дитина війни, ветеран праці), Алюнин Миколай (ветеран праці).

  

  

Загальноміський флешмоб «Діти малюють МИР!!

2 травня на Хрещатику стартував флешмоб «Діти малюють МИР!!!». До загальноміської акції долучилися й наші учні 1-8-х класів, батьки та вчителі. Шкільний флешмоб тривав 4 та 5 травня. Діти та дорослі представили малюнки про мир та злагоду, добро та любов, про рідне місто та Україну. Переглянути малюнки

У День перемоги на Майдані Незалежності із 17 найкращих робіт наших учнів разом із малюнками інших київських школярів складуть велику карту України! Частину малюнків буде передано бійцяму зону проведення антитерористичної операції.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Next >>

Content Management Powered by CuteNews