Семінар з англійської мови

17 березня старший методист Міжнародного освітньо – методичного центру «Pearson-Dinternal» Олена Міходуй провела семінар «10 кроків до успішного виконання частини «Читання» та «Використання мови» під час ЗНО 2017» для учнів 10 – 11 класів та вчителів англійської мови. Учасники семінару ознайомилися з послідовністю опрацювання лексико- граматичних завдань, стратегіями їх виконання, взаємозв’язок підготовки до частин «Читання» та «Використання мови». На семінарі були присутні методист ДРНМЦ з іноземних мов Мігунова О.В. та вчителі англійської мови навчальних закладів району.

Шевченківські дні

З 3 по 15 березня у школі проходили Шевченківські дні. Були влаштовані виставки тематичних газет, малюнків, творчих робіт. Учні початкових класів створили прекрасні Шевченківські куточки, 9-ті класи підготували мультимедійні презентації до вивчених творів. 5-В клас (кл.кер. Котенко А.В.) підготував літературно-музичну композицію «Наша мова солов’їна», 5-Г клас (кл.кер.Чайка В.М.) – проект «Шевченко знаний і незнаний). 10-го та 14-го березня школярі змагалися в майстерності декламування поезій Великого Кобзаря України.

Зустріч із шкільним поліцейським

15 та 16 березня в спеціалізованій школі №105 відбулася зустріч учнів 5-В, 6-В, 1-А та 3-Г класів зі шкільним поліцейським, лейтенантом поліції Чалієнко Іриною Анатоліївною, інспектором відділу зв’язків з громадськістю УПП у м. Києві, яка провела цікаві та пізнавальні бесіди з учнями. Говорили про 10 правил безпечної поведінки.

14 березня – День українського добровольця

В цей день відбулася зустріч учнів 6-В, 9-Б, 10-Б класів та вчителів з Дмитром Дорошенком, випускником школи 2009 року, активним учасником Революції Гідності, добровольцем батальйону «АЗОВ», учасником Широкінської операції,  членом Цивільного Корпусу «АЗОВ».

Літературна світлиця

З метою виявлення літературних талантів серед учнів 5-9-х класів  та прищеплення любові та поваги до літератури 3 березня відбулося засідання гуртка «Літературна світлиця» (кер.Кавалєрова М.М., Кармазіна І.І.), під час якого поети-аматори Ганіна Анастасія (9-А), Виноградова Ангеліна (9-А), Дем’янчук Вікторія (9-А), Тодика Данило (8-А), Нерсісян Ліанна (5-А), Аперян Ліанна (5-Б)  читали свої власні поетичні твори.

Екскурсія до Національного музею медицини України

2 березня учні 5-Г класу разом із класним керівником Чайкою В.М. та вчителем англійської мови Долгополовою Н.В.  відвідали Національний музей медицини, наймасштабніший музей медицини в Європі, де познайомились з історією медицини із самого початку її зародження до сьогодення. Медицина представлена через призму історії України.

Музей розташований в історичному будинку – колишньому анатомічному театрі медичного факультету КНУ, який сьогодні є пам’яткою архітектури.

З самого початку екскурсії школярі потрапили до витоків світової медицини. Захоплюючі експонати додають цікавості і вражають. Тут представлені перші в Україні анатомічні прибори, особисті речіви датних медиків, мікстури тощо. Еекскурсія переносить відвідувачів музею з року в рік. Різні періоди та події в історії України, серед яких Друга світова війна і Чорнобиль, тут висвітлені через призму медицини.

Родзинкою Національного музею медицини є аудіовізуальні перформанси: неперевершені воскові фігури видатних медиків, живі картини історичних подій... Цією технологією музей випередив інші подібні заклади України і Європи більше ніж на 20 років.

Семінар – практикум з англійської мови

28 лютогов школі відбувся семінар – практикум з англійської мови «Від рецептивного досвіду до продуктивної діяльності».

Заступник директора з НВР Сизюк Л.М. розповіла про співпрацю нашої школи з Міжнародним освітньо – методичним центром «PEARSON- Dinternal»та запровадження «Хвилинки безпеки» на уроках іноземної мови.

Вчителі англійської мови ознайомили присутніх з шляхами формування, розвитку та удосконалення мовних навичок на уроках та позакласних заходах. Голова МОЖурба А.О. представила власну розробку «Warm– up– скарбничку» та цікаві і оригінальні форми роботи на уроці з учнями 5 – Г та 10-А класів. Рева Т.О. продемонструвала ряд інтерактивних форм роботи з учнями початкових класів.

Герасім Н.А. з учнями 6-А поділилася власним досвідом щодо формування іншомовної комунікативної компетенції на середньому етапі навчання.

На семінарі – практикумі були присутнімидиректор науково-методичного центруДарницького району Кривоконь І.Є.,методист з іноземних мов  ДРНМЦ Мігунова О. В., та вчителі навчальних закладів району.

Шкільний турнір з настільного тенісу

«Спорт – запорука здоров’я і життєвого успіху» - саме під таким гаслом 23 лютого відбувся турнір з настільного тенісу. Майбутнє України тісно пов’язане із сучасною молоддю. Тому вона повинна бути здоровою та фізично загартованою. Серед учасників – хлопці та дівчата 5-11-х класів.

Переможцями стали:

І м. Демяненко Денис (11-А), ІІ м. Петренко Богдан (11-А), ІІІ м. Синіцин Данило (5-В).