Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає меж
22 вересня, в рамках тематичного місячника безпеки життєдіяльності, в 4-Г класі (кл. кер. А.І.Щербакова)  було проведено виховний захід «Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає меж»  з метою повторення і закріплення правил протипожежної безпеки, розвитку вмінь і навичок застосовувати набуті знання практично.

Безпека на дорозі - безпека життя
Літні канікули завершились, і всі школярі повернулись з відпочинку, до школи. Саме тепер маленьким пішоходам як ніколи потрібна допомога та підтримка дорослих. Щороку в нашій школі проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в 4-Б класі (кл.кер. М.І.Висоцька) 19 вересня було проведено виховну годину "Безпека на дорозі - безпека життя". Учні згадали та закріпили  правила дорожнього руху, проаналізували до чого можуть привести пустощі на дорозі, розвивали увагу, спритність, логічне мислення та орієнтування на дорозі.

Зустріч зі шкільним поліцейським

Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи. У рамках проведення Всеукраїнських заходів «Увага! Діти – на дорозі!» лейтенант поліції Чалієнко Ірина Анатоліївна розповідала юним пішоходам -  учням 1-Г, 3-Г та 3-В класів про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірила знання учнів Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

12вересня до учнів 1-А,Б,В та 2-В класів завітала Мозоль Т.О., капітан поліції, спеціаліст Служби ювенальної превенції Дарницького УП ГУ НП у м.Києві.

Під час зустрічі Тетяна Олександрівна ознайомила учнів з правилами безпеки на дорозі та  під час зустрічі з незнайомими людьми,  з правилами поводження у громадських місцях.

Урок правової освіти

25 вересня в 8-Б класі відбувся урок правової освіти «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист», який провела начальник відділу правової інформації та консультації Третього місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Власенко Н.М.

Благодійна акція «Учні СШ№105 дітям Сходу»

З 19 по 23 вересня у школі відбулася Благодійна акція «Учні СШ №105 дітям Сходу», яка не залишила байдужими жоден учнівський та батьківський колектив. Зошити, альбоми для малювання, ручки, олівці, пензлики, лінійки, клей, ножиці, фломастери, фарби, пластилін, ластики, обгортки для зошитів, щоденники та інші канцелярські товари ми передали через Дарницьку Раду волонтерів та Раїсу Шматко дітям Сходу.

Наші екскурсії

16 вересня учні 5-А класу (класний керівник Н.А. Герасім) стали учасниками захоплюючої екскурсії  нашою столицею «Як тебе не любити, Києве мій!». Діти відвідали стародавні пам’ятки, дізналися цікаві факти про історію рідного міста, познайомилися та поспілкувалися з туристами з Америки. Зібраний матеріал стане в нагоді при підготовці  до захисту проектів з курсу  «Мій Київ».

Конкурс "Природа і фантазія"

15 вересня була організована виставка робіт з природного матеріалу.

І це ми бачимо в роботах учнів 4-Г (кл.кер.А.І.Щербакова) та 4-Б (кл. кер. М.І.Висоцька) класів.

Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

За вікном володарює осінь. Пора чарівна і бентежна. Вона бавить, хвилює, змушує прискорено битися серце, спонукає до творчості. І саме в цей час в школі проходить конкурс «Природа і фантазія».

15 вересня була організована виставка робіт з природного матеріалу. Участь у виставці "Природа і фантазія" включає в себе великі можливості зближення дитини з рідною природою, виховання бережливого, турботливого відношення до неї, формування перших трудових навичок.

І це ми бачимо в роботах учнів 4-Б (кл. кер. М.І.Висоцька) та 4-Г (кл.кер.А.І.Щербакова) класів.

Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

Перший урок 4-Г клас. Україна на карті Європи.

Ось і знову шкільний дзвінок покликав на перший урок учнів 4-Г класу, які помітно підросли за літо, гарно відпочили і готові з новими силами мандрувати Країною Знань.

Виховний захід 4-Б

Перше вересня знову зібрало вже 4-Б клас у рідному колі. Розпочався новий навчальний рік, який означає відкриття нової, осяйної і нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Родзинкою шкільного Першого вересня є перший урок.  Тема якого  надзвичайно трепетна і важлива для кожного жителя нашої держави "Україна на карті Європи". Виховна година сприяла усвідомленню формули справжнього патріотизму: не ми в Україні, а Україна в нас і у серці Європи. В ході активної і інтелектуальної та практичної діяльності учні розвивали в собі любов до Батьківщини, гідність, порядність, винахідливість, доброту та інші чесноти.