Козацьке селище посеред міста Києва

20 жовтня учні 4-В класу (кл. кер. О.В.Романенко, вихователь Вознюк Т.М.) здійснили цікаву подорож до культурно-розважального комплексу «Мамаєва Слобода». Школярі побачили білі українські хати, комори, клуні, вітряки, водяний млин, справжнісіньку козацьку церкву в ім’я Покрова Пресвятої Богородиці, прототип тієї церкви, котра вивищувалась над Запорозькою Січчю у часи Гетьмана Богдана Хмельницького. Крім того, школярі відвідали оточений возами похідний «Козацький Кіш» (табір), а мандруючи територією, погодували справжнісіньких круторогих сірих волів, овець, кіз.

Круглий стіл «Держава правова, соціальна»

У рамках правової декади «Правові та соціальні компетенції учнів як чинник превенції правопорушень» у 10-А класі було проведено круглий стіл «Держава правова, соціальна» (вчитель Клименко Н.П.).

Психологічний тренінг "Дружба - це диво"

З метою формування поняття "дружба", вміння знаходити друзів, формування уявлення про якості,  необхідніу дружбі, практичним психологом Латиш О.О. був проведений тренінг «Дружба – це диво» у 6-Б класі.

Практичні заняття: «Зустріч поглядами», «Шукаю друга», «Розмова по телефону», «Струм» ті інші - допомагали дітям розвивати навички соціальної перпеції, впевненості в собі, почуття власної гідності та формувати доброзичливі відносини у групі.

День захисника України

14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка в Україні встановлено свято – День захисника України.Свято встановлено з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, збереження та розвитку національних традицій та належного відзначення Дня захисника України.

Ми - нащадки козацької слави

Напередодні Дня Святої Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України в 4-Г класі (кл.керівник А.І.Щербакова) було прведено виховну годину "Ми нащадки козацької слави".  Діти ознайомилися з історією походження свята та з цікавістю помандрували у часи козацтва, згадали тих людей, які в наш час відстоюють незалежність та суверенність України. Проведений захід не залишив байдужим нікого з учнів. Патріотів потрібно плекати змалку. Адже люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що своя.

Виховна година "Герої живуть поруч"

Сьогодні багато патріотів нашої країни захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Серед них і учасник бойових дій в зоні АТО, військовослужбовець батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Киів-1», боєць роти спеціального призначення «Скеля», випускник школи Юрченко Ярослав.

Фестиваль патріотичної пісні "Слава синам України"

З метою відродження національних традицій та виховання поваги до культурного та історичного минулого, формування патріотичної свідомості та любові до України  у школі проведено Фестиваль патріотичної пісні «Слава синам України», присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Два дні на сцені актової зали лунали патріотичні пісні. Солісти, дуети, вокальні групи та хорові колективи учнів 1-11-х класів представляли українські народні та сучасні пісні: «Ми – маленькі козачата» (1-В,3-Г, 5-А), «Ой, у лузі червона калина…» (4-А), «Ой на горі да женці жнуть» (4-В, 7-Б), «Їхали козаки із Дону додому» (1-А), «Пісенька Джури» (5-Б), «В Чорне море кров з Дніпра тече» (3-А), «Гей ви, козаченьки» (10-А), «Сім шляхів» (8-Б), «Лента за лентою» (8-В), «Українська родина» (8-А), «Барви рідної землі» (4-Б), «Я малюю» (1-Б), «Рідна мова» (2-А), «Одна калина» (2-Б), «Як у нас на Україні» (4-Г, 7-В), «Україна»  (7-А), «Україна – цн ти» (2-А, 6-А), «Слава Україні» (5-В), «Україна – єдина країна» (9-А), «Заспіваймо пісню за Україну» (9-Б), «Нас не зламає холодна байдужість» (6-В), «Прошу в неба» (6-А), «Свіча» (6-В).

Зворушливо пролунав вірш «Пишу листа тобі, Солдате» у виконанні учнів 1-Г класу.

Переглянути відео ч.1

відео ч.2

Благодійна акція «Чужої біди не буває»

Дякуємо усім небайдужим учням, батькам та вчителям, які приєдналися до акції «Чужої біди не буває», та зібрали 30 065 гривень на лікування та реабілітацію учня 6-Б класу Сорокопуда Назара. Ваша підтримка, співчуття та переживання допомагають хлопцю боротися зі страшною хворобою.

Екскурсія «Чим пахне хліб»

5 жовтня відбулася захоплююча  екскурсія «Чим пахне хліб». Учні 2-А та 3-А класів на Хлібокомбінат  №11 ДОЧП АТ «Київхліб», де змогли побачити весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки.

Районні змагання «ТуризмФЕСТ»

25 вересня відбулися районні змагання «ТуризмФЕСТ», які включали в себе етапи «Геологія», «Азимут», «Топографія», «Пазли», «Києвознавець», «Кухар», «Вузли», «Вікторина», «Мотузковий парк». Збірна нашої школи (кер.Гончарук О.С., вчитель географії), посіла ІІІ місце.

Молодці! Так тримати!

Вітаємо!

День Вчителя

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у нашій школі. Заздалегідь учні готують привітання, багатокольорові, веселкові плакати, прикрашають школу.

28  вересня відбувся святковий концерт «Серця віддаємо вчителям».  Головними учасниками дійства сталивипускники 11-А та 11-Б класів.  Свої музичні вітання також підготували учні 5-10-х класів.

Переглянути фото