Предметний тиждень

З 13 по 24 листопада в школі відбувається декада фізики, математики, інформатики.

22 листопада було проведено математичний квест на тему: "Чотирикутники" серед учнів 8 класів (вчитель О.С.Стеценко). Метою гри було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях,виховувати цілеспрямованість. Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, вміння демонструвати багатство і красу світу математики.

За результатами квесту І місце посіла команда 8-Б класу, І місце - 8-А, ІІІ місце - 8-В.

Інші фото
15 листопада вчителями інформатики В.Ю.Самарською та Т.М.Ждановою було проведено "Інформаційний турнір" серед учнів 8-х класів. 

Підсумки опитування батьків

Співпраця з партнерами

2 та 3 листопада вчителі англійської мови Журба А.О., Долгополова Н.В. та Герасім Н.А. взяли участь в науково- методичному семінарі від провідних спеціалістів міжнародного центру «Пірсон - Дінтернал» на тему: «Обмін загальними стандартами навчання та оцінювання англійської мови», відвідали серію інтерактивних тренінгів стосовно цікавої та ефективної методики роботи з фоніксами для розвитку навичок читання та письма англійською мовою, отримали корисні практичні поради щодо ефективного використання сюжетних історій  та рольових ігор для розвитку продуктивних навичок учнів молодшого шкільного віку та ознайомилися з ефективними порадами щодо забезпечення зв’язків між новим і вивченим матеріалом.

 Дякуємо нашим партнерам за співпрацю!

Виховний захід "Ми - козацького роду діти!"

Народ мій є. В його гарячих жилах

Козацька кров пульсує і гуде.

В.Симоненко

10 листопада з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання у СШ № 105 вчителем української мови та літератури В.М.Чайкою разом з учнями 6-Г класу був проведений виховний захід "Ми - козацького роду діти!". Це свято  стало мандрівкою в історію давню й близьку, виховуючи в учнів повагу до історичної спадщини нашого народу, почуття патріотизму, гордість від усвідомлення себе українцем. 

Чотири команди: "Історики", "Етнографи", "Мистецтвознавці" та "Практики" -  захищали свої проекти, поєднуючи розповіді про славну Запорозьку Січ, побут, традиції козаків, відображення теми козацтва в мистецтві із виконанням конкурсних завдань, піснями та танцями.

Під час роботи над проектом учні дізналися багато цікавого про життя запорожців, зрозуміли, що багато давніх традицій збереглося до нашого часу, тому сприйняття відповідних тем на уроках історії буде відбуватися більш усвідомлено, а командна співпраця сприяла розвитку критичного та творчого мислення, ораторських та акторських здібностей, вмінню працювати злагоджено.

Гостями свята були методист ДРНМЦ - Доломанська Валентина Віталіївна, адміністрація школи, батьки, учасники "Джури" - рій "Тигри", учні 5, 6, 7, 10, 11 класів.

Наші екскурсії

31 жовтня учні 6-г класу (кл. керівник В.М.Чайка)  разом з учніми 8-А класу (кл. керівник Л.І.Портна) здійснили подорож до Чернівців - одного із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Славне своєю історією, вишукане, гостинне місто прийняло нас люб'язно сонцем.

Школярі відвідали перлину світового рівня 135-літній Національний університет імені Юрія Федьковича, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО. 

Ми встигли прогулятися чистими вуличками центру, розглядаючи архітектурні особливості старих будівель, здійснити автобусну екскурсію, знайомлячись із храмами та соборами різних конфесій, скуштувати місцеві смаколики та духовно збагатитися, просто доторкаючись до невидимої аури старовини.

Викликали захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини, т.з. “п'яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихнув будинок-корабель (ХІХ ст.).

 Тут є що подивитися! Дякуємо за відмінну організацію турфірмі "Фортуна-С".

Полтава. Музей «Полтавской битвы», 6-а, 7-в, 28 жовтня

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

01 по 31 жовтня в школі проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна - бібліотека - за здоровий спосіб життя".  Метою заходів було сприяння реалізації  основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

 

Психологічний тренінг

24 жовтня шкільним психологом О.О.Латиш був проведений тренінг в 9-Б класі спрямований на більше розуміння дітей з особливими потребами. Було обрано лише певне коло проблем із здоров'ям, які стосуються дітей з особливими потребами, а саме вади зору та слуху. Завданням психолога було показати, як живуть діти з особливими потребами, і постаратись разом відчути і зрозуміти життя і світосприйняття, розширити обсяг знань.

Ми говорили з дітьми про те, що при спілкуванні з дітьми, які мають поганий слух, не потрібно кричати або активно жестикулювати; як такі діти зазвичай добре зчитують по губах; що під час розмови потрібно перебувати один навпроти одного. І спробували це відтворити на тренінговому занятті.

Пропонувалось із зав'язаними очима зробити бутерброд, після чого було обговорення особливості життя дітей з вадами зору в домашніх умовах.

Діти з особливими потребами часто потребують допомоги та підтримки, але з іншого боку, не просять її. Чимало дітей образливо сприймають таку допомогу, вважаючи що вона принижує їх і підкреслює їхні недоліки. Важливо знати, що надаючи допомогу, намагатися робити це так, щоб вона не була нав'язлива і сприймалася як найбільш природна, важливо чути таких дітей. 

Акція «Чиста Україна»

З 20 по 26 жовтня в навчальному закладі відбулася акція «Чиста Україна». Учні школи взяли активну участь.

Призери визначались за двома номінаціями. Таблиця результатів

 Отже, найкраще для   збереження природи, попрацювали класні колективи в номінаціях:

 

                     «Макулатура»                      «Кришечки»                

1-4 класи:   І місце – 4В клас                   І місце – 2А клас 

                     ІІ місце – 4А клас               ІІ місце – 4А клас

                     ІІІ місце – 2В клас              ІІІ місце – 2В клас

 

5-11 класи: І місце – 8Б клас                   І місце – 7А клас 

                     ІІ місце – 9А клас               ІІ місце – 6Б клас

                     ІІІ місце – 5В клас              ІІІ місце – 6В клас

Всім учасникам акції щира подяка за екологічну вихованість.

Разом зробимо Україну чистою!!! 

Конкурс знавців німецької мови "Орлятко -2017"

25 листопада учні 5-9 класів нашої школи вперше взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців німецької мови «Орлятко -2017».

Учасники мали можливість перевірити рівень володіння німецькою мовою, обізнаність в історичних подіях, культурному розмаїтті та особливостях Німеччини.

Ми пишаємося вашою жагою знань! Бажаємо перемоги та подальших успіхів у вивченні іноземної мови!!!

Районний етап міської інтелектуальної гри «Юніор 2017»

24 жовтня відбувся районний етап міської інтелектуальної гри «Юніор 2017».

Збірна школи, учні 5-7 класів, (куратор вчитель-методист С.В.Копилова) в оновленому складі, демонструвала свої знання з історії спорту та українських спортивних традицій та виборола І місце. Разом із командою «Слов’янської гімназії» наші учні будуть представляти Дарницький район у міському етапі.

Вітаємо і бажаємо успіхів!!!

 

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Next >>

Content Management Powered by CuteNews