Акція «Листи дітям сходу»

Учні 8-11 класів СШ №105 та СШ №127 долучилися до Акції «Листи дітям сходу», започатковану бійцями та ветеранами АТО. Кожен міг обрати свою тему для спілкування зі старшокласниками, які живуть на сході нашої країни, поділитися своїми думками та поглядами: «Сучасний патріот. Хто він?», «Майбутнє у нас самих, у наших думках», «Вирощуй крила та лети у майбутнє», «Заради чого треба жити й боротися?», «За що я люблю свою землю?», «Чому ми повинні продовжувати боротися?», «Війна на сході, а біль у серці кожного», «Ми самі будуємо наше майбутнє», «Що для людини є найважливішим у житті?», «Усі ми діти однієї країни», «Довіряй тому, з ким твоїй душі спокійно», «Хто в Україні гідний називатися патріотом?», «Як живе душа українського військового на фронті» та інші.

Чекаємо на відповіді.

Фестиваль уроків

13 грудня учитель англійської мови Журба А.О. провела два відкритих уроки з учнями 1-А класу на тему «Наше шкільне життя», які було побудовано на основі матеріалівавтентичного НМК «FlyHigh1» видавництва «Pearson».

Першокласники продемонстрували знання лексичного матеріалу, граматичних структур, уміння вести діалог, розповідати історії за малюнками тощо.

На уроках були присутні директор СШ №105 Клименко Н.П., ЗДЗНВР Левченко І.А. та Коваленко Л.П., вчителі іноземної мови та батьки.

Бажаємо подальших успіхів у вивченні англійської мови!

11 грудня учні 6-А класу (вчитель Настусенко Л.Д.) представили літературно - музичну композицію «Шотландія – волелюбна та романтична країни». Учасники заходу ознайомили присутніх з цікавими фактами про країну, її традиціями та звичками. Особлива увага була приділена видатним шотландцям: А. К. Дойлю, Р.Л. Стівенсону, Р. Бернсу та іншим.

На заході були присутні директор СШ№105 м. Києва Клименко Н.П., ЗДНВР Левченко І.А., вчителі іноземної мови та учні школи.

Бажаємо наснаги та подальших успіхів у вивченні англійської мови!

7 грудня учитель англійської мови Н.В. Долгополова провела відкритий урок з учнями 7-В класу на тему «Різноманіття професій». Вчитель використовувала цікаві сучасні форми та методи роботи. Протягом уроку було реалізовано таку змістову лінію, як громадянська відповідальність: учні замислилися над перспективами свого професійного вибору, проектували власну професійну діяльність відповідно до своїх схильностей і потреб суспільства. А також семикласники висловлювали своє ставлення до фінансових можливостей сучасних професій, що підтверджує реалізацію на уроці такої змістової лінії, якпідприємливість та фінансова грамотність.

На уроці були присутні директор СШ№105 м. Києва Клименко Н.П., ЗДНВР Сизюк Л.М. та вчителі іноземної мови.

Засідання фокус – групи «Відчуй серцем» до Міжнародного дня інвалідів

7 грудня на базі школи відбулося засідання фокус – групи «Відчуй серцем», спрямоване на розвиток толерантності в суспільстві по відношенню до дітей – інвалідів. У засіданні брали за участь методист Дарницького районного науково - методичного центру Касьяненко Т.І., адміністрація, учителі та учні школи, психологи навчальних закладів та позашкільних закладів району.

Урок патріотизму

Напередодні Дня Збройних Сил України в 4-А класі відбулася зустріч учнів з волонтером Біловою Оленою Анатоліївною та її помічником Олександром, які розповіли про роботу волонтерів, показали, як плести маскувальні сітки та «кікімори».

Школярі разом із батьками передали волонтерам солодкі подарунки, вітальні листівки та прапори для  бійців  ЗСУ.

VIII Всеукраїнський конкурс знавців англійської мови «Гринвіч»

5 грудня року відбувся VIII Всеукраїнський конкурс знавців англійської мови «Гринвіч», в якому взяли участь 192 учні нашої школи.

Цікаво було спостерігати, як учні раділи, що знають відповідь на запитання, як вони напружено замислювалися над новим та невідомим, проявляли мовну здогадку тощо. Участь у вищевказаному конкурсі не тільки допомагає визначити свій рівень знань та ерудованості, а й познайомитись з культурою та традиціями англомовних країн.

З нетерпінням чекаємо на результати! Бажаємо успіхів.

Благодійна акція «Вітальні коробки до Дня Святого Миколая»

З 04 по 08 грудня  в рамках Всеукраїнської акції «Потяг Єднання «Труханівська Січ» відбулася Благодійна акція «Вітальні коробки до Дня Святого Миколая». Учні 1-11 класів, батьки та вчителі школи підготували невеличкі подарунки для дітей сходу України та  воїнів АТО: малюнки, обереги, цукерки, іграшки, новорічні подарунки, ляльки - мотанки, канцелярське приладдя, книжки та тощо.

Зустріч з юристами «Відповідальність неповнолітніх»

У рамках заходів  до Міжнародного дня захисту прав дітей 7 грудня відбулася  зустріч учнів 9-Б класу із заступником директора Третього місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Кладовщиковою В.О. та начальником відділу представництва Шкурком Володимиром Костянтиновичем.

Зустріч зі шкільним поліцейським

У рамках Всеукраїнського тижня права  лейтенант поліції Чалієнко Ірина Анатоліївна  провела зустріч з учнями 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б та 4-В класів «Дитина та незнайомець», познайомила школярів з Правилами безпечної поведінки з незнайомими людьми.