Новорічно-різдвяний КВЕСТ

Напередодні Нового року та Різдва за ініціативи учнівського самоврядування вперше для учнів 6-8-х класів проводився «Новорічно – різдвяний КВЕСТ». Загадки, головоломки, музичні номери, питання з історії святкування Нового року та Різдва, домашнє завдання – випробування, які здолали усі. Найкращий час показали команди учнів  6-А, 7-Б та 8-А класи.

Новорічні привітання та подарунки від Сергія Левади

Новий рік– улюблене свято дітей і дорослих. Це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Діти завжди з нетерпінням чекають чудес, подарунків.

Саме такі почуття й подарував школі Сергій Якович Левада,  наш добрий друг, голова Правління Благодійного фонду «Наш дім – Дарниця».  Учні чотирьох перших класів отримали солодкі подарунки.

Велика подяка та найкращі побажання Сергію Яковичу Леваді від вчителів, учнів та  батьків.

Вітання гоголівських героїв

Останній день навчального семестру розпочався святково! Учні 6-Г класу в костюмах героїв гоголівських «Вечорів на хуторі біля Диканьки» разом із класним керівником В.М.Чайкою та заступником директора з виховної роботи І.А.Левченко зустрічали всіх колядками, щедрівками, віршами та святковими привітаннями. Дівчата 6-Г (Ю. Олійник, А. Козак, М. Долгополова) разом із мамами напекли імбирного печива, яким із задоволенням усіх пригощали. Щоденників сьогодні за запізнення чергові не брали, натомість вимагали пісню заспівати, або вірш розповісти, або станцювати.

Новорічні розваги

Останній день І семестру пройшов у школі як завжди святково. Старшокласники підготували  «Новорічні розваги». Музичні привітання, поздоровлення, конкурси, вікторини, запальні танці створили гарну атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові спогади.

Українські вечорниці

21 грудня в актовій залі школи відбулася презентація 8-В класу «Українські вечорниці» (кл. керівник І.І.Кармазіна). При підготовці до свята учні вивчили багато українських пісенеь, познайомилися зі звичаями та традиціями підготовки до Різдва. Долучилися і батьки – вони забезпечили артистів прекрасними костюмами.

Дякуємо учням, батькам за підтримку при підготовці та проведенні свята!

Конференція шкіл – партнерів Пірсон

20 грудня вчителі англійської Журба А.О та Долгополова Н.В. стали учасниками щорічної конференції шкіл – партнерів Пірсон, що відбувалася в Premier Hotel Rus.

За гарною традицією відбулося спілкування у колі однодумців, було підведено підсумки року, що минає, та намічено плани на майбутнє.

Дякуємо Dinternal Education за співпрацю та партнерство. Сподіваємося на успішне продовження.

Підсумки VІІ районного конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Дарниця талантами славиться – 2017»

Напередодні свята Святого Миколая, 18 грудня, в ПК «Дарниця» (вул. Заслонова, 18) відбулося свято нагородження та гала-концерт переможців традиційного районного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Дарниця талантами славиться - 2017». Серед переможців – учні нашої школи:

у номінації «Вокальне мистецтво»

І місце посіли Аперян Лианна та Нерсісян Ліанна (6-Б) та Новак Анастасія (11- Б);

ІІ місце посів вокальний ансамбль 1-4-х класів (керівник Колесник Л.А.);

у номінації «Хореографічне мистецтво»

І місце посіла Палієнко Дар’я (11-А)

Урок української літератури

15 грудня учитель української мови та літератури Чайка Вікторія Миколаівна й учні 6-Г класу провели відкритий урок за твором В.Винниченка "Федько-халамидник". Учні проводили дослідження, відкриваючи для себе все нові й нові риси та якості характеру головного героя, з'ясовували причини трагедії, що сталася із Федьком. Допомагала учням розібратися у складних питаннях шкільний психолог Олеся Олегівна, вона повідомила дітям також і про найважливіші причини дитячих трагедій. Учні разом із учителем "виростили" Дерево добра душі Федька, зробили правильні висновки. Гостями  на уроці були методист ДРНМЦ - Доломанська Валентина Віталіівна та ЗДНВР Сизюк Любов Михайлівна.

Математичний КВК

14 грудня в стінах рідної школи відбувся математичний КВК. Команди 9-А (вч. Л.С.Халімон) та 9-Б (вч. І.В.Ус) класів показали гарну підготовку, здатність до імпровізації і неабиякі знання з математики. Членам журі конкурсу було дуже важко визначити переможців, але, з невеликим відривом, перемогла команда 9-А класу. Усі учасники та гості свята отримали незабутні враження від цього свята кмітливості і гумору.

Бажаємо усім учасникам подальших успіхів у вивченні «цариці наук» та нових перемог у математичних змаганнях!