Українські вечорниці

21 грудня в актовій залі школи відбулася презентація 8-В класу «Українські вечорниці» (кл. керівник І.І.Кармазіна). При підготовці до свята учні вивчили багато українських пісенеь, познайомилися зі звичаями та традиціями підготовки до Різдва. Долучилися і батьки – вони забезпечили артистів прекрасними костюмами.

Дякуємо учням, батькам за підтримку при підготовці та проведенні свята!

Інші фото

Конференція шкіл – партнерів Пірсон

20 грудня вчителі англійської Журба А.О та Долгополова Н.В. стали учасниками щорічної конференції шкіл – партнерів Пірсон, що відбувалася в Premier Hotel Rus.

За гарною традицією відбулося спілкування у колі однодумців, було підведено підсумки року, що минає, та намічено плани на майбутнє.

Дякуємо Dinternal Education за співпрацю та партнерство. Сподіваємося на успішне продовження.

Підсумки VІІ районного конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Дарниця талантами славиться – 2017»

Напередодні свята Святого Миколая, 18 грудня, в ПК «Дарниця» (вул. Заслонова, 18) відбулося свято нагородження та гала-концерт переможців традиційного районного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Дарниця талантами славиться - 2017». Серед переможців – учні нашої школи:

у номінації «Вокальне мистецтво»

І місце посіли Аперян Лианна та Нерсісян Ліанна (6-Б) та Новак Анастасія (11- Б);

ІІ місце посів вокальний ансамбль 1-4-х класів (керівник Колесник Л.А.);

у номінації «Хореографічне мистецтво»

І місце посіла Палієнко Дар’я (11-А)

Урок української літератури

15 грудня учитель української мови та літератури Чайка Вікторія Миколаівна й учні 6-Г класу провели відкритий урок за твором В.Винниченка "Федько-халамидник". Учні проводили дослідження, відкриваючи для себе все нові й нові риси та якості характеру головного героя, з'ясовували причини трагедії, що сталася із Федьком. Допомагала учням розібратися у складних питаннях шкільний психолог Олеся Олегівна, вона повідомила дітям також і про найважливіші причини дитячих трагедій. Учні разом із учителем "виростили" Дерево добра душі Федька, зробили правильні висновки. Гостями  на уроці були методист ДРНМЦ - Доломанська Валентина Віталіівна та ЗДНВР Сизюк Любов Михайлівна. 

 

Математичний КВК

14 грудня в стінах рідної школи відбувся математичний КВК. Команди 9-А (вч. Л.С.Халімон) та 9-Б (вч. І.В.Ус) класів показали гарну підготовку, здатність до імпровізації і неабиякі знання з математики. Членам журі конкурсу було дуже важко визначити переможців, але, з невеликим відривом, перемогла команда 9-А класу. Усі учасники та гості свята отримали незабутні враження від цього свята кмітливості і гумору.

Бажаємо усім учасникам подальших успіхів у вивченні «цариці наук» та нових перемог у математичних змаганнях!

 

Відео

Інші фото 

 

Акція «Листи дітям сходу»

Учні 8-11 класів СШ №105 та СШ №127 долучилися до Акції «Листи дітям сходу», започатковану бійцями та ветеранами АТО. Кожен міг обрати свою тему для спілкування зі старшокласниками, які живуть на сході нашої країни, поділитися своїми думками та поглядами: «Сучасний патріот. Хто він?», «Майбутнє у нас самих, у наших думках», «Вирощуй крила та лети у майбутнє», «Заради чого треба жити й боротися?», «За що я люблю свою землю?», «Чому ми повинні продовжувати боротися?», «Війна на сході, а біль у серці кожного», «Ми самі будуємо наше майбутнє», «Що для людини є найважливішим у житті?», «Усі ми діти однієї країни», «Довіряй тому, з ким твоїй душі спокійно», «Хто в Україні гідний називатися патріотом?», «Як живе душа українського військового на фронті» та інші.

Чекаємо на відповіді.

Фестиваль уроків

13 грудня учитель англійської мови Журба А.О. провела два відкритих уроки з учнями 1-А класу на тему «Наше шкільне життя», які було побудовано на основі матеріалівавтентичного НМК «FlyHigh1» видавництва «Pearson».

Першокласники продемонстрували знання лексичного матеріалу, граматичних структур, уміння вести діалог, розповідати історії за малюнками тощо.

На уроках були присутні директор СШ №105 Клименко Н.П., ЗДЗНВР Левченко І.А. та Коваленко Л.П., вчителі іноземної мови та батьки.

Бажаємо подальших успіхів у вивченні англійської мови!

11 грудня учні 6-А класу (вчитель Настусенко Л.Д.) представили літературно - музичну композицію «Шотландія – волелюбна та романтична країни». Учасники заходу ознайомили присутніх з цікавими фактами про країну, її традиціями та звичками. Особлива увага була приділена видатним шотландцям: А. К. Дойлю, Р.Л. Стівенсону, Р. Бернсу та іншим.

На заході були присутні директор СШ№105 м. Києва Клименко Н.П., ЗДНВР Левченко І.А., вчителі іноземної мови та учні школи.

Бажаємо наснаги та подальших успіхів у вивченні англійської мови!

7 грудня учитель англійської мови Н.В. Долгополова провела відкритий урок з учнями 7-В класу на тему «Різноманіття професій». Вчитель використовувала цікаві сучасні форми та методи роботи. Протягом уроку було реалізовано таку змістову лінію, як громадянська відповідальність: учні замислилися над перспективами свого професійного вибору, проектували власну професійну діяльність відповідно до своїх схильностей і потреб суспільства. А також семикласники висловлювали своє ставлення до фінансових можливостей сучасних професій, що підтверджує реалізацію на уроці такої змістової лінії, якпідприємливість та фінансова грамотність.

На уроці були присутні директор СШ№105 м. Києва Клименко Н.П., ЗДНВР Сизюк Л.М. та вчителі іноземної мови.

Засідання фокус – групи «Відчуй серцем» до Міжнародного дня інвалідів

7 грудня на базі школи відбулося засідання фокус – групи «Відчуй серцем», спрямоване на розвиток толерантності в суспільстві по відношенню до дітей – інвалідів. У засіданні брали за участь методист Дарницького районного науково - методичного центру Касьяненко Т.І., адміністрація, учителі та учні школи, психологи навчальних закладів та позашкільних закладів району. 

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Next >>

Content Management Powered by CuteNews