З 23 по 27 квітня в нашій школі проходив тиждень іноземної мови під девізом «Наша земля – наш дім». Метою проведення різноманітних заходів було удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках іноземної мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської та німецької мови. Детальніше...
19 квітня в нашій школі пройшов "День цивільного захисту". З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників навчального закладу. Також були організовані та проведені заходи з пропаганди ЦЗ та питань забезпечення безпеки життєдіяльності людини. У школі були обладнані стенди, поновлений куточок ЦЗ.
Історична інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»
17 квітня команди ерудитів 9А, 9Б та 10А класів, змагалися за звання чемпіона у історичній інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?». Турнір був організований та проведений учителем історії Коновальчуком Валентином Юрійовичем. Було підготовлено 50 питань і наданий час для кожної відповіді. Відповіді надавалися у писемному варіанті членам жюрі.
У безкомпромісній боротьбі переможцем турніру стала команда 10 А класу у складі: Ткаченко Вікторії(капітан), Прокопцової Марини, Дмитренко Юлії, Дем’янчук Вікторії, Шемет Ольги, Чоботька Олексія, Усенка Антона. Вони набрали 26 балів.
Друге місце розділили команда 9А та 9Б класів: Коваль Ярослав(капітан), Анфіногенова Дар’я, Глущенко Катерина, Незнал Вероніка, Бобровська Анна, Сичевська Ульяна, Сичевська Ярослава та колеги по «паралелі»: Бовсуновський Артем (капітан), Рижук Дарина, Кирилов Семен та Духніч Дмитро. У цих команд по 22 бали.
Кваліфіковано провело турнір жюрі у складі Сьомушкіної Катерини та Паламарчука Ігоря (10А), Майкут Юлії та Лепехи Івана (9А) та Вікіцької Катерини і Осадчої Аліни (9Б).
Сподіваємося, що турнір знавців історії стане традиційним серед старшокласників.
18 квітня відбулася екскурсія учнів 10-А класу (кл. керівник О.В.Якуб) та 6-А класу (кел. керівник О.С. Гончарук) на завод «Кока-кола». Школярі із захопленням спостерігали процес виробництва солодких газованих напоїв.
11 квітня з метою забезпечення умов для життєвого іпрофесійного самовизначення старшокласників, формування готовності до свідомого вибору і оволодіння майбутньою професією, учні 10-А класу (кл. кер. Якуб О.В.) прийняли участь у профорієнтаційному заході “День відкритих дверей” Національного університету біоресурсів і природокористування України. Особливе захоплення викликав ботанічний сад НУБіП України. Переглянути фото
12-13 квітня на базі СК «Атлет» та басейну СШ №291 відбулися районні військово-спортивні змагання з багатоборства. Нашу школу представляли Куцевол Максим (9-А), Малуха Денис (9-А) та Духніч Дмитро (9-Б).
10 квітня учні 7-11-х класів спеціалізованої школи №105, беручи участь у районній національно-патріотичній акції, відвідали виставку – музей «Блокпост пам'яті. Дарниця», розміщену в приміщенні гімназії №290.
Знайомство з експозиціями виставки - музею розпочалося із патріотичного танцювального флешмобу у виконанні учнів 7-В, 10-А, 11-А та 11-Б класів. 30 школярів під мелодії українських пісень створили гарний настрій.
Екскурсоводи шкільного музею СШ №105: Анна Зозуля, Платон Гранкін, Євгенія Кот, Нікіта Кошовий, Денис Стрельцов разом із вчителем історії Світланою Вадимівною Копиловою провели екскурсії для 8 груп (275 учнів та 12 вчиттелів), познайомили з усією експозицією, звертаючи увагу на окремі структурні частини, які включали в себе низку логічно пов'язаних тем. Детальніше...
Хвилиною мовчання та покладанням квітів школярі та дорослі вшанували пам'ять 34 загиблих воїнів – мешканців Дарницького району.
Екскурсія «Чим пахне хліб?»
11 квітня учні 2-А класу (вч. Н.М.Вовнюк) відвідали захоплюючу екскурсію на хлібозавод «Куліничі». Школярі побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів, цікавий фільм про історію хлібопечення. Діти побували в ролі маленьких пекарів і взялиучасть умайстер-класі з виготовлення рогаликів.
«Солодка екскурсія» на кондитерську фабрику «Roshen»
10 квітня відбулася «солодка екскурсія» учнів 3-Б класу (вч. Ю.В.Бритвак) на кондитерську фабрику «Roshen». Діти дізналися багато чого цікавого: як створюються солодощі, з чого розпочалася історія фабрики та інш. У кінці захоплюючої подорожі школярів чекала смачна дегустація та подарунки від Roshen - сувеніри і солодощі.
Вихідний день у колі однокласників
У 2-Б класі (вч. С.В.Лобода) стало гарною традицією вихідний день проводити разом. За ініціативи батьківської громади 17 березня відбулася екскурсія школярів до Водно-інформаційного центру (Музею води).
29 березня в приміщенні КПДЮ учні 11-А класу (класний керівник Журба А.О.) та 9-А класу (класний керівник Коновальчук В.Ю.) стали учасниками унікального проекту «Безпечна школа», до якого приєднався вiдомий австралiйський мотивацiйний спiкер, громадськмй дiяч, письменник Нiк Вуйчич. Перед учнями також виступила та представила головного героя Мiнiстр Освiти України Л. Гриневич.
Почуття гумору, щирість та відкритість Ніка торкнулися кожного та надихнули стати агентами змін.
«Я сьогодні приймаю свідоме рішення любити себе і ніколи не здаватися.
Не залишатися на самоті і не боятися просити про допомогу.
Я приймаю рішення сьогодні бути агентом змін в моій школі.
І мріяти про велике в Україні»
- такі слова посвячення вимовили школярі на зустрічі.
Висловлюємо слова подяки директору ДРНМЦ Кривоконь І.Є. та методисту з питань виховної роботи Коваленко Г.П. за організацію такої незабутньої події та можливості отримання унікального досвіду.
Літературно-музична композиція «Слово вічне»
20 березня проведено літературно – музичну композицію «Слово вічне», яку підготували учні 6 – В класу (кл. керівник Котенко А.В.) присвячену творчості Т. Шевченка.
Високий рівень підготовки, майстерність виконання, яскравість декорацій та костюмів, різноманітність жанрів відчувались під час проведення заходу. Гаряча любов до знедоленого рідного краю звучала у кожному слові, кожному рядку безсмертних творів Кобзаря: «Зоре моя вечірняя», «Тополя», «Лілея», «Думи мої», «Думка», «І виріс я на чужині» та інших. У залі панувала святкова атмосфера, а дружелюбні посмішки глядачів супроводжували декламаторів протягом усього дійства.
Таким чином, у душах дітей запалився вогонь патріотизму, любові до України, її культурної спадщини. Переглянути фото.
17 березня в навчальномузакладі відбувся природоохоронний захід «Рослини України». Галунко А.Я., вчитель біології разом з учнями 6-х класів висвітили різноманітність рослинних ресурсів території України за своєю екологічною, господарською, науковою, оздоровчою та реакреаційною цінністю. Визначили найважливішу роль рослин у підтримці стійкості екосистем, наданні екосистемних послуг, адаптації до екологічних проблем та їх пом'якшення, включаючи, серед іншого, зміни клімату, підтримкаи добробуту людей й прийшли до висновку, що до необхідності докладати неабиякі зусилля кожній людині для збереження флори України.
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 Next >>