5 грудня - Міжнародний день волонтерів

Декада безпеки життєдіяльності

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережливого ставлення до збереження свого здоров'я та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в закладі з 13 по 23 листопада було проведено Декаду безпеки життєдіяльності.

Протягом Декади учні стали учасниками різноманітних бесід, конкурсів, виставок тощо.

17 листопада в 1-11 класах відбувся Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» в межах національного проєкту «Безпечна краіна».

Äåíü ïàì’ÿò³ æåðòâ ãîëîäîìîðó

Калейдоскоп уроків

23 листопада в межах заходу «Калейдоскоп уроків. Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану» проведено показові уроки та заходи вчителями початкової школи:

# учні 3-А класу (учитель І.О.Юрченко) запросили на інтерактивну виставу «Правила дорожні знай – в ДТП не попадай!» вихованців старшої групи дитячого садочку №385 «Золота рибка». Дошкільнята ознайомились з дорожніми знаками та з'ясували важливість їх значення для життя;

# учні 1-Б класу (учитель Ю.В.Бритвак) на уроці з предмету «Я досліджую світ» мандрували країною Добра, знайомилися з її мешканцями та з'ясовували, що таке доброта і чому вона є складовою безпечної поведінки;

# учні 4-Б класу (вчитель С.В.Лобода) на уроці з української мови за допомогою прикметника ще раз згадали правила безпечної поведінки в побуті, правила дорожнього руху, пожежну та мінну безпеки;

# на уроці з математики у 2-А класі (вчитель О.І.Кременок), який пройшов під гаслом: «Математику вивчай-про свою безпеку дбай», учні виконували різні цікаві завдання, повторюючи правила з безпеки життєдіяльності.

Учні 11-х класів стали учасниками уроку-практикуму «Принципи безпеки під час збройного конфлікту», який провели представники Міжнародної гуманітарної організації з розмінування в Україні «The Halo Trust».

На захід також були запрошені представники ДСНС та відділу муніципальної безпеки апарату ДРДА, управління освіти, колеги закладів освіти Дарницького району.

З Днем Гідності та Свободи!

Практикум із мінної безпеки

16 листопада в межах Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 1-9 класів представниками міжнародної гуманітарної організації з розмінування The Hulo Trust проведено практикум «Що треба знати з мінної безпеки?».

Вітаємо переможців!

Учні Куріленко Яна (2-А) та Креничний Богдан (2-В) посіли ІІ місце в конкурсі-фестивалі "Дарниця талантами славиться" (номінація "Вокальне мистецтво").

Вітаємо переможців!!!

Тиждень точних наук

З 06 по 13 листопада з метою поглиблення знань учнів з інформатики, математики і фізики, виховання уміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях, розвивати самоосвітню, інформаційну компетентність, виховувати позитивні мотиви до навчальної діяльності, творчу самостійність і відповідальність, підвищення пізнавальної активності учнів в закладі проведено тиждень математики, фізики та інформатики вчителями Стеценко О.С., Демченко В.Ф., Халімон Л.С., Ус. І.В., Резніченко Р.І., Ковтюхом В.А., Самарською В.Ю., Ждановою Т.М.

Протягом тижня на уроках математики, фізики та інформатики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти з життя видатних українських вчених математиків, фізиків, інформатиків. Для проведення тижня були задіяні учні 5-9 класів, які були організаторами різних видів змагань: конкурсу «Міс Математики та Містер Математики», уроку-конференції «Юрій Кондратюк – український Прометей», інтелектуальної гри "Турнір знавців інформатики", вікторини "Апаратно-програмне забезпечення інформаційної системи", гри на перерві «Подорож до країни веселої математики», уроку-практикуму «Вчимося протистояти фейкам та маніпуляціям в Інтернеті».

Щиро дякуємо усім, хто прийняв активну участь у традиційному щорічному Тижні технічних наук. Бажаємо подальших успіхів у вивченні цих наук!