Екскурсія «Дива науки»

25 жовтня  було організовано та проведено цікаву екскурсію «Дива науки» з відвідуванням Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» для учнів  3-Б класу (кл.кер. Лобода С.В.).

Патріотичний вишкіл – гра «Козак – Квест»

20 жовтня у Парку Партизанської слави відбувся патріотичний вишкіл-гра «Козак-Квест» - командні спортивно- патріотичні змагання, спрямовані на виховання у молоді патріотизму, волі до перемоги, залучення її до здорового способу життя та поглиблення знань з історії України, українського козацтва.  

Серед учасників – збірна школи: Дем’янчук Вікторія, Шемет Ольга, Масльонкіна Анна, Талмач Даніїл, Майкут Юлія, Бобошко Андрій, Дегтяр Даніїл, Гусакова Анастасія, Шевченко Євгеній, Духніч Дмитро, Писанко Олексій.

Хоча призове місце не посіли, школярі  отримали велике задоволення від участі у змаганнях.

Зустріч із поліцейськими

19 жовтня відбулася зустріч учнів 2-Г та 4-Г класів зі шкільним поліцейським Сідельниковою Луїзою Олексіївною. Діти довідалися як правильно поводитися на вулиці з незнайомими людьми, як уникати небажаних ситуацій тощо. Під час зустрічі діти задавали численні запитання, на котрі отримали відповіді.

Конкурс «Юніор-турнір»

24 жовтня відбувся районний етап міського конкурсу «Юніор-турнір», де була представлена команда наших учнів у складі: Івочки Іллі,  6-А; Барабанової Алєксандри, 6-А; Джаваншира Олександра, 7-А; Кикотя Захара, 7-А; Коваль Олександри, 6-А; Романенка Даніїла, 7-Г; Самсоненко Дарії, 7-Г (кер. Копилова С.В., вчитель історії).

Вітаємо з ІІІ місцем!

Районний етап міського конкурсу «Інтелект-турнір»

17 жовтня відбувся районний етап міського конкурсу  “Інтелект-турнір”. Оновлена шкільна команда «Фенікс-2» у складі: Пономаренко Наталії, 8-В; Зозулі Анни, 9-В; Шляхової Катерини, 9-В; Ліпчанського Ентоні, 9-Б; Товстої Євгенії, 8-А; Соловей Ангеліни, 8-В; Дуба Івана, 8-В, показали непоганий результат серед 21 команди Дарницького району.

Районний семінар-практикум

11-12 жовтня вчитель фізкультури Кузнєцов В.Ю. та вчитель історії Коновальчук В.Ю. брали участь у районному  семінарі-практикумі для керівників шкільних роїв на тему: «Організаційно – методичні аспекти та навчально-виховні компоненти підготовки шкільних роїв до участі у Всеукраїнській дитячо – юнацькій військово – патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).Інші фото

Вітаємо вчителів, які в інтелектуальному конкурсі посіли І місце!

Вправа для учнів 1-х класів «Моя зірочка – ось така…»

09 жовтня для учнів 1-х класів практичним психологом Латиш О.О. було проведено вправу "Моя зірочка-ось така..", метою якої було наступне:

*        формування позитивної навчальної шкільної мотивації;
•         розвиток інтелектуального компоненту: мислення, пам’яті, сприйняття, уваги, зв’язного мовлення;
•        розвиток дрібної моторики рук;
•        розвиток комунікативних навичок дітей;
•        сприяння розвитку самостійності дітей, уяви, творчих проявів, переживання радості від реалізації своїх задумів та бажань;
•        сприяння розвитку довільності психічних процесів, становленню само оцінювання, самоконтролю і саморегуляції;
•        забезпечення емоційного комфорту.

З Днем учителя!

День Учителя це свято не лише тих людей, які працюють на освітянській ниві. Воно для всіх, бо немає в світі людини, яка б з теплотою і усмішкою не згадала свого вчителя.

Цього осіннього сонячного дня 5 жовтня, зранку, кожен учитель отримав невеличкі сувеніри від чергового 8-А класу (кл.кер.Стеценко О.С.). Лунали пісні про школу, шкільне життя, вчителів та щирі вірші-привітання від учнівського активу, випускників 11-А класу.  Серед приємних сюрпризів – солодкі вітання від учнів 9-А, 9-Б та 11-А класів.

А школярі 2-А (кл.кер. Юрченко І.О.) та 6-А класів (кл.кер.Герасім Н.А.) підготували своїм учителям святковий подарунок концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже наші вихованці вміють і танцювати, і співати, і декламувати вірші.                                                                                         Фото

                            Інші фото   

Всі бажаючі мали змогу під час перерв переглянути презентацію, присвячену вчителям «Серце віддаю дітям!».

Напередодні  відбувався Тиждень самоврядування, коли школярі 8-11-х класів пробували свої сили у якості вчителів, проводили уроки трудового навчання, математики, російської та англійської мов, фізкультури та образотворчого мистецтва для учнів 2-8-х класів. А скільки посмішок, добрих слів, квітів…отримали наші вчителі. Цього не злічити!.. 

     Інші фото

Ні, все-таки прекрасна професія вчитель!

Уроки самоврядування

Напередодні Дня працівників освіти з ініціативи лідерів самоврядування учні старших та середніх класів проводили уроки в початкових класах під керівництвом вчителів.Весело та цікаво пройшли такі уроки, діти спробували побути педагогами, а вчителі трішки відпочили. Усі отримали позитивні емоції та гарний настрій.

«ТуризмФест»

28 вересня у парку «Позняки» відбувся щорічний районний конкурс- змагання «ТуризмФест», присвячений Дню Туризму. Шкільну команду представляли учні 7-А класу (кер.Гончарук О.С.).

З великим ентузіазмом та бажанням перемоги хлопці та дівчата долали різні етапи, працювали у міні-групах, під час виконання завдань демонстрували свої знання з історії, географії та народознавства України та Дарницького району.

Діти отримали задоволення та повернулися до школи, сповнені нових вражень.

Комунікативні технології на уроках англійської мови

20 вересня носій мови Кріс Кірбі (Велика Британія), викладач англійської мови Лондонської школи англійської мови, методист Міжнародного центру Дінтернал Едюкешен провів  демонстраційний урок у 8-Вкласі (вчитель Долгополова Н.В.) із запровадженням комунікативних технологій на уроках англійської мови у середній школі на тему: «Знайомство. Привітання». На уроці, що базувався на НМК «RealLife» видавництва Pearson”, активно взаємодіяли усі учасники навчального процесу, при чому основна вага надавалася взаємодії учнів між собою.

На заході були присутніми виконуюча обов’язки директора науково-методичного центру, методист з іноземних мов Мігунова О.В. та вчителі англійської мови Дарницького району.

Психологічні тренінги та профілактичні заходи

24 вересня було проведено заняття з елементами тренінгу ,мета якого емоційно-психологічне зближення учасників.Разом з дітьми виконували вправи «Розмовляючі руки»,де діти мали змогу невербально спілкуватись один з одним, справа «Будинок» дала змогу усвідомити свою роль в групі та визначитись із стилем поведінки.Після чого учні намалювали розкриті долоні з побажаннями один одному. Провела практичний психолог Латиш Олеся Олегівна.

17 вересня було проведено в паралелі 5х,6х,7х,8-Б,9-Б профілактичні заходи «Стратегія боротьби з булінгом», де діти брали активну участь в обговоренні щодо поняття «булінг» ,шляхи подолання та що робити,щоб попередити булінг у школі.Провели:соціальний педагог Топіха В.О., практичний психолог Латиш О.О.

Подарунки першокласникам

На початку нового навчального року Сергій Якович Левада, голова правління БО «БФ Наш дім-Дарниця» привітав учнів комплектами цікавих дитячих книжок сучасних авторів: «Читаю сам» видавництва АБД.
Вчителі та учні Нової української школи вдячні Вам.
 
 
 
 
Природа і фантазія

Осінь цього року видалася лагідна, тепла. Здається, зібрала вона в свої долоні всі кольори сонячних променів і розкидала їх на дерева, трави, квіти. Шкільний конкурс-огляд «Природа та Фантазія» дитячих робіт з декоративно-вжиткового мистецтва «Твої таланти, Україно!», який відбувся в школі з 11.09 по 18.09 не залишив байдужим жодну родину учнів 1-11-х класів, підтвердив, що природа може не тільки створювати піднесений настрій, а й надихати на творчість.

Інші фото
 
Круглий стіл «В.О.Сухомлинський – видатний педагог ХХ століття»

17 вересня з нагоди відзначення 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського було проведено круглий стіл «В.О.Сухомлинський-видатний педагог ХХ століття». Під час круглого столу вчителі обговорювали такі питання: «Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського і сучасна освіта», «Розвиток духовно-творчої особистості молодшого школяра з використанням творів В.Сухомлинського», «Ідея гуманістичного виховання в теорії і практиці В.О.Сухомлинського», «В.О.Сухомлинський про фізичне виховання та збереження здоров’я дітей».

Тренувальна евакуація

В рамках проведення «Тижня знань з охорони  безпеки життєдіяльності» 13 вересня у навчальному закладі відбулася тренувальна евакуація на випадок надзвичайної ситуації. Педагогічний склад та учні школи на відмінно виконали поставлені завдання та показали високий рівень готовності до дій в надзвичайних ситуаціях.

Особливо слід відмітити учнів 10-А класу (класний керівник  Коновальчук В.Ю.): Бовсуновського А., Кіпоренко О., Майбороду В., Самойленко В., Пироженко К., Духніча Д., Жуковського Д., які оперативно зайняли пости на поверхах, допомогали молодшим школярам зберігати спокій і порядок, вказували шлях до виходу.

Тренувальна евакуація відбулась організовано, у відповідності до вимог евакуації учасників навчально—виховного процесу та працівників закладу, впродовж 4 хвилин.

Класоводи 1-4 класів та класні керівники 5-11 класів провели бесіди з дітьми на теми: дії учнів під час пожежі; дії учнів під час знаходження небезпечного предмету; дії учнів під час оголошення евакуації тощо.

Дякуємо усім учасникам навчально-виховного процесу за оперативність, швидкість та організованість!

У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.                                       Фотозвіт

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Next >>

Content Management Powered by CuteNews