Профілактичні бесіди

З 02 по 05 квітня відбулися бесіди з учнями 1-4-х класів, на яких Л.О.Латиш, шкільний практичний психолог, та В.О.Топіха, соціальний педагог, ознайомили дітей з мирним шляхом вірішення конфліктів.

День народження Ліни Костенко
Сьогодні свій день народження святкує Ліна Костенко - українська поетеса, прозаїк, громадська діячка.

Вона автор понад 15-ти поетичних збірок («Вітрила», «Мандрівки серця», «Над берегами вічної ріки», «Сад нетанучих скульптур», «Річка Геракліта»), роману «Записки українського самашедшого». За історичний роман у віршах «Маруся Чурай» була удостоєна Державної премії ім. Т.Г. Шевченка.

Поезії Ліни Костенко читають учениці 11 А класу Марина Прокопцова, Ольга Шемет, Гайназарова Заміра

Конкурс "Нумо, дівчата!"

Нагородження вихованців шкільної театральної студії «Кураж»

12 березня відбулося Свято нагородження учасників та переможців районного етапу міського конкурсу-фестивалю дитячих театральних колективів «Срібне джерело».

Вітаємо шкільну театральну студію «Кураж» (кер.Данильчук А.В.), яка посіла ІІ місце. Відмічена гра акторів.

«Краща жіноча роль»    -  Лук’яненко Тетяна, І місце

Мавлєєва Еліна, ІІІ місце

«Краща чоловіча роль» - Перчик Денис, І місце

Вітаємо!

Національно - патріотичний захід «Славетні епохи України»

26 лютого відбулася зустріч старшокласників з Головою правління ГО «СЕУ» Дурмасенком - Грибовським О.Л. та Членом правління ГО «СЕУ», істориком, науковцем – дослідником Ільчишиним Сергієм.

Учні почули про історичних героїв України, презентацію величі і внеску української нації у світове суспільство. Зацікавила школярів розповідь Дурмасенка О.Л. про сина, Героя Революції Гідності та АТО, учня школи, Дурмасенка Олексія

Після закінчення заходу гості ознайомилися з експозиціями шкільного музею.

Декада іноземних мов - калейдоскоп заходів

День третій

20 лютого 2019 року учні 2-В класу (вчитель Шовкошитна О.В.)   стали учасниками вікторини «Хто знає англійську краще?»

Отримавши різнокольорові конверти із завданнями, учасники вікторини розвивали вміння переносити знання та навички  в нову ситуацію, формували здатність працювати в групі,  повторили лексику вивчених раніше тем:  «Родина», «Зовнішність», «Кольори» ,"Частини тіла".

День четвертий

21 лютого 2019 рокув рамках декади іноземних мов учні 2-А класу (вчитель А.О. Журба) стали учасниками дослідження складових щасливого дитинства, протягом якого довели, що ними є здоров’я, родина, друзі, природа, іграшки, школа і мрії.

Учні декламували вірші, співали пісні, інсценізували історії, відповідали на питання та зібрали квітку «Щасливе дитинство».

Переглянути відео

Бажаємо маленьким дослідникам здійснення заповітних  мрій та жаги до знань!

День п'ятий

22 лютогоу 4 -В класі (вчитель Т.О.Рева ) було проведено розважально-пізнавальну гру “Travelling to English”.

Дві команди подорожували потягом, зупиняючись на станціях із завданнями, співали пісні, декламували вірші, розгадували кросворди тощо. Перемогла дружба.

А наприкінці незвичайної подорожі командами було представлено домашнє завдання – інсценізація казки “Bremen musicians”.

Декада іноземних мов - свято полиглотів!

Відкриття

12 лютого розпочалася декада іноземних мов, яку відкрили учні 5-8 класів (вчитель Гнатюк Л.О.) виконуючи  попурі пісень німецькою мовою. 14 лютого учні 5А (вчитель Долгополова Н.В.) та 6А (вчитель Герасім Н.А.) стали учасниками  фестивалю казок та віршованих творів німецьких авторів. Проведені заходи виховують та підтримують у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою, прищеплють любов до поезії, повагу до літератури країни мова, якої вивчається.

День перший

18 лютого учні 1-В класу (вчитель Шовкошитна О.В.) взяли участь в грі-квесті "Пошук скарбів".

Захід сприяв повторенню лексичних одиниць, розвитку критичного мислення, уваги, уяви, формуванню навичок читання, вихованню вміння працювати в команді, інтересу до вивчення англійської мови.

День другий

19 лютого відбулася зустріч  учнів 5-А та 9 класів  (вчителі Н.В. Долгополова та А.О. Журба) з носієм мови Джейсоном з Уельсу. Розмовна практика є одним із важливих етапів вивчення мови, що відкриває безліч нових формулювань, які не вживаються на письмі. Жива комунікація дозволили зануритись в культуру країни, мова якої вивчається.Учні більше дізналися про побут та звички  англійців, отримали додаткову мотивацію та поради щодо вивчення мови.

Флешмоб «Ми хочемо миру»

Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією та Радою волонтерів оголошено початок флешмобу «Ми хочемо миру». У проведенні цього заходу задіяно прапор-рекордсмен, найдовший прапор, який був розгорнутий в Дарницькому районі на День Державного прапора України у 2018 році. П’ять його частинок отримала наша школа.  Учні 7-А, 8-Б, 8-В, 9-А та 10-А класів написали свої побажання та відобразили бачення картину миру в Україні.