Декада екологічних знань

З 17 по 26 квітня в навчальному закладі традиційно проходила "Екологічна декада". В цей період проводились ряд акцій та заходів, метою яких є залучення учнів до участі у поліпшенні стану довкілля та підвищення їх екологічної свідомості та культури.

В рамках цьогорічної декади відбулися такі заходи:

Акція «Посади квітку»

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території школи.

26 квітня класні колективи прийняли активну участь у створенні алеї чорнобривців,  присвячену 33-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС та вшанування памяті ліквідаторів наслідків аварії.

Інші фото

Конкурс малюнків на асфальті «Погляд у природу»

25 квітня в рамках тижня «Екологічних знань» пройшов Вернісаж малюнків на асфальті «Погляд у природу». У заході взяли участь учні 5-А,Б,В,Г кл., 6-А,В кл., 7-А,Б,В,Г кл., 9-А,Б,В кл. та 11-А кл.

По-справжньому дружня атмосфера, спільна ідея об’єднали наш майданчик і діти із захопленням перетворили асфальт на інформаційний простір - заклик берегти природу. Приємно відзначити, що всі малюнки виявились різноплановими, несподіваними, яскравими й неймовірно гарними. Головним результатом заходу були дитячі посмішки, гарний настрій і позитивні емоції всіх присутніх. Молодці!

Відео Інші фото 

Зі світлим святом Великодня!

Великодній  лепбук та розмальовки
у 1-А (вч.Кременок О.І.)
, «Пасхальне дерево» 2-Б (вч.Іоганова Н.А.)

Відкритий урок до Всесвітнього Дня охорони праці

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

25 квітня вчитель основ здоров’я Федоренко О.В. провела  відкритий урок на тему «Охорона праці на роботі майбутнього»  в 6-А класі, протягом якого згадали минуле та обговорили сучасність та важливість правил безпеки праці.

Учні презентували такі майбутні професії, як сіті-фермер, проектувальник домашніх роботів, ІТ- генетик, дизайнер віртуальних світів та інші; розказали про їх ризики та як їх уникати.

Кожна група учнів довела важливість власного гасла безпеки, яким доповнила спільну проектну роботу «Охорона праці - запорука життя»

Міжнародний день пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

До цієї  дати в навчальному закладі проведено ряд заходів: перегляд документальних фільмів про Чорнобиль, бібліотечна виставка «Пам’ятаємо, згадуємо Чорнобиль», години інформування  «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти», «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять», уроки пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія»,виховні години «Мужність і біль Чорнобиля» тощо.

Переглянути фото

Гра-КВЕСТ «КозачатаФЕСТ»

25 квітня учні 4-В класу брали участь у грі-КВЕСТІ «КозачатаФЕСТ» І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Вітаємо з перемогою!

Інші фото

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (з історії) 

24 квітня в навчальному закладі відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (з історії) серед команд учнів 10-А та 11-А класів (куратор змагань: учитель історії Коновальчук Валентин Юрійович). Мета даного заходу – це розвиток інтелектуальних здібностей старшокласників, сприяння реалізації набутих знань, уміння та навичок, розширення їх світогляду, виховання сміливості суджень, розвиток вміння висловлювати власну думку та співпрацювати у команді. У безкомпромісній, «запеклій» боротьбі перемогли ерудити 10-А класу: Пархоменко Анна, Бовсуновський Артем (капітан), Кирилов Семен, Санкін Ілля, Глущенко Катерина, які переграли всього лише на 4 бали команду 11-А у складі: Ткаченко Вікторія (капітан), Масльонкіна Анна, Усенко Антон, Шемет Ольга, Дмитренко Юлія, Покотило Вікторія.

Добре впоралися зі своїми обов’язками члени журі: Дегтяренко Олена, Осадча Аліна та Лилка Артем.

Вітаємо команду 10-А з перемогою та бажаємо подальшого інтелектуального зростання!

Екскурсія «Чим пахне хліб?»

24 квітня учні 3-В класу (кл.кер. Водоп’янова Л.І.) здійснили цікаву екскурсію на хлібзавод «Кулиничі». Школярі побачиливесь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки, брали участь у виготовлені хлібу, провели дегустацію свіжої продукції. 

Інші фото

Учні 105 – дітям інтернату. Загальношкільна акція «Не будь байдужим!»

Продовжуючи гарну традицію, напередодні Великодня учні 1-4  класів разом із батьками підготували подарунки вихованцям Олешківського дитячого будинку-інтернату, які народилися навесні. Солодощі, одяг та взуття, розвиваючі ігри, косметичні засоби, книжки – це невеличкий перелік того, що малеча обрала для своїх однолітків.

Дякуємо усім, хто долучився до загальношкільної акції.

Інші фото

Педагогічна рада «Профілактика насилля»

22 квітня відбулася педагогічна рада «Профілактика насилля». Були розглянуті наступні питання: «Насильство та жорстокість у школі. Реалії сучасності» (відп. Левченко І.А., ЗДВР), «Нормативно-правова база з попередження насильства у сім’ї» (відп. Топіха В.О., соціальний педагог), «Наслідки насилля, пережитого в дитинстві» (відп. Латиш О.О., шкільний психолог), «Тоталітарна сім’я як джерело домашнього насильства» (відп. Шкляревська Д.М., вчитель початкової школи, кл. кер. 4-Г класу), «Фізичне і сексуальне насильство» (відп. Якуб О.В., вчитель  біології та ОЗ, кл.кер.11-А класу). Крім того переглянуто матеріали, підготовлені Міністерством юстиції України у рамках Всеукраїнського проекту «Я маю право».

Майстер-клас «Профілактика нервових розладів у дітей та вчителів»

18 квітня шкільний психолог Латиш О.О. та соціальний педагог Топіха В.О. брали участь у майстер-класі «Профілактика нервових розладів у дітей та вчителів», який був організований Деснянським управлінням освіти.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 Next >>

Content Management Powered by CuteNews