З Новим Роком та Різдвом!

Новорічні розваги

21 грудня, напередодні зимових канікул, у школі пройшов ряд заходів, присвячених новорічно-різдвяним святам. Ранок розпочався з поетичних та музичних привітань, які лунали від Діда Мороза та його помічників, учнів 11-А класу (кл.кер. Якуб О.В.). За традицією учні 6-8 класів брали участь у новорічно-різдвяному КВЕСТі. Різноманітні конкурси, вікторини, флешмоби, підготовлені нашими старшокласниками, відзначалися надзвичайною активністю та креативністю,  захопили не тільки школярів, а й дорослих. Крім того,  святкові заходи відбувалися у кожному класному колективі.

Фото

Вистава «Снігова королева»

19 та 20 грудня театральна студія «Кураж» (кер.Анжела Данильчук) спеціалізованої школи №105 презентувала  добре відому нам усім з дитинства казку Ганса Хрістіана Андерсена «Снігова королева». Ця історія розповідає нам про те, як важливо вміти зберегти в своїх серцях щирий, дитячий вогник любові, вірності, чесності і відданості одне одному. Адже лише гаряче серце може подолати усі перешкоди, розвяти холод, розтопити і запалити серця інших людей.

Учні та батьки отримали велике задоволення від гри акторів, насолодилися спецефектами та чарівною музикою.

Інші фото

Учні 105 – дітям інтернату

Миколай Чудотворець, мабуть, найулюбленіший святий, причому не тільки у дітей, але і у багатьох дорослих. До наших днів збереглася легенда про те, що напередодні Різдва святий Миколай Чудотворець непомітно залишав монетки, цукерки, пряники, фрукти та інші солодощі під дверима будинків, де жили діти. Тому-то діти з нетерпінням чекають приходу Дня Святого Миколая з подарунками і привітаннями.

Напередодні цього дня учні нашої школи вирішили зробити приємне для своїх однолітків, вихованців  Олешківського дитячого будинку-інтернату. 

А у відповідь ми отримали світлини, на яких діти радіють подарункам. Переглянути фото

Зі святом Святого Миколая!

19  грудня – день святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

Вранці черговий 9-А клас (вч.Портна Л.І.) віршами та побажаннями зустрічали учнів та вчителів, а вокальна група «Вишиванка» (кер. Колесник Л.А.) вітала колядками та щедрівками усю  шкільну родину, створюючи гарний святковий настрій. У багатьох класах відбулися ранки та свята «Зима йде, свята веде», «Йде Святий Миколай, ти  добром його вітай» та інш.

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.
19 грудня звуками веселих мелодій розпочалася виховна година в 1-Б класі. Дітки дізналися про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Під час заходу лунали пісні та вірші. Діти отримали гарний настрій та позитивні враження.

 Інші фото 

Культпохід до Київського академічного театру юного глядача на Липках

Напередодні дня Святого Миколая учні 5-Б класу (вч.Ус І.В.) побували у Київському академічномутеатріюного глядача на Липкахта переглянули виставу «Де знайти ялинку?»

Всеукраїнський тиждень права

З 10 по 14 грудня у навчальному закладі відбувалися тематичні заходи: Всеукраїнський урок «Пава людини» (10.12);  виховні години: «Що таке права людини? Чому вони важливі?», «Права людини починаються з прав дитини», «Сторінками Загальної декларації прав людини»; перегляд фільмів про права дитини та  захист презентацій; конкурс малюнків та плакатів «Права очима дітей», зустрічі з працівниками Дарницького РАГСу та інш.

Заходи до Всеукраїнського тижня права

Учні 9-В класу (кл.кер.Кармазіна І.І.) підготували та провели тематичні заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права: вікторина «Знавці правознавства», сценки-мініатюри та презентації на правову тематику, флешмоб «Конвенція ООН про права дитини», «Правовий бюлетень «Права і обов’язки підлітків». Переглянути фото

Вітаємо!

Наш ЧЕМПІОН! Учень 9-А класу Дегтяр Даніїл посів І місце в чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу.  Детальніше 

Бажаємо подальших перемог!

Вечорниці у світлиці

Багата і щедра наша українська земля своїми полями, лісами, ріками і дібровами. Багата на хліб і пісню. А ще наше багатство – це народні традиції та обряди. Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці.

Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію…

То ж 13 грудня, на День Андрія (Калита), учні 7-В класу (кл. керівник А.В.Ніздрачова) вирішили не порушувати традицій нашого народу і запросили педагогів та батьків ненадовго повернутися в минуле і провести це свято веселими вечорницями!

Щире спасибі всім, хто брав участь у святі і відтворили обряд проведення вечорниць, показали його красу, створили атмосферу свята та гарного настрою!

Інші фото

Соціально-психологічна акція

До Міжнародного Дня захисту прав людини 10 грудня шкільним психологом Латиш О.О. проведено соціально-психологічну акцію «Хай буде дитинство щасливим, моє і в усіх дітей світу». Долоньки побажань знайшли своє місце на дереві «Подаруй руку і мрію кожній дитині».

7 грудня - День місцевого самоврядування 

З метою популяризації засад місцевого самоврядування, розвитку самоврядування в освіті, підтримати ініціативи та соціальної активності учнів шляхом їх залучення до дієвої участі в демократичному управлінні, формування правової та громадянської культуриз 03.12 по 07.12 у школі відбулися тематичні заходи: урок правознавства «Виконавча влада в Україні» (9-ті класи, вч.Клименко Н.П.), книжкова поличка «Самоврядування: історія та сучасність» (бібліотекар Стрикун О.В.), рейди: «Спізнення» (черговий клас 6-Б, вч.Колесник Л.А.),  «Інформаційна хвилина «Самоврядування – школа державотворення» для учнів 5-11-х класів (вчителі історії), година спілкування «Європейські традиції самоврядування в Україні» (1-11, кл.керівники) та тематичний урок «Місцеве самоврядування – основа сталого розвитку в Україні» (10 кл.. вч.Коновальчук В.Ю.)

 Інші фото 

Екскурсія до Дарницького РАЦСу

6 грудня учні 8-А класу (вч.Стеценко О.С.) познайомилися з роботою Дарницького районного у місті Києві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Акція "Ангел-оберіг для воїнів АТО"

За ініціативи учнівського самоврядування відбулася благодійна акція «Ангелок для воїна», до якої долучилися учні 2-11-х класів. Діти з любов’ю виготовляли ангелів, подумки просили їх, щоб ті тримали кожного воїна під своєю опікою, відвертали від них ворожі кулі, приносили мир і спокій у душі тих солдатів, які пройшли пекло війни.

Ми щиросердно бажаємо, щоб воїни АТО якнайшвидше повернулися додому живими та здоровими!

Міжнародний день волонтера

5 грудня весь світ відзначає міжнародний день волонтера.  Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримує необхідну допомогу. Через війну на сході України волонтери стали мобільною резервною армією нашої країни. Класні колективи 1А та 5А (класні керівники Кременок О.І. та Долгополова Н.В.) не залишилися осторонь проблем нашої держави  і разом з волонтером Біловою Оленою Анатоліївною зібрали посилки для бійців,  які перебувають на Сході України і беруть участь в АТО. Віримо, що скоро в Україні пануватиме мир!

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Next >>

Content Management Powered by CuteNews